BAŞKAN ARSLAN'DAN TEŞEKKÜR

BAŞKAN ARSLAN'DAN TEŞEKKÜR

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de yer aldığı ‘Toplu Açılış Töreni ve İftar Programı’na katılanlara teşekkür etti.
Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Çameli’de yapımı tamamlanan projeler için açılış töreni ve Ramazan ayı dolayısıyla iftar programı düzenlendi. , Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin de yer aldığı ‘Toplu Açılış Töreni ve İftar Programı’na katılım rekorunun kırıldığını dile getiren Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Geleneksel iftarımız ve Toplu açılış Töreni’nde bizi yalnız bırakmayan başta Denizli’mizin Gururu Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci olmak üzere Denizli Valimiz Hasan Karahan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ve İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak ve teşkilatına ,il protokolümüze , AK Parti İlçe Teşkilatımıza, meclis üyelerimize ,muhtarlarımıza, siyasi parti temsilcilerine, spor kulüplerimize, STK temsilcilerine, kurum ve kuruluşların daire amirlerine, personellerine ve değerli Çameli halkına çok teşekkür ederim” dedi.

“BAKANIMIZ ÇAMELİMİZE VERDİĞİ ÖNEMİ BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ”
Başkan Arslan, şöyle devam etti: “Ekonomi Bakanımız Nihat Zeybekci Çamelimizin değişiminde çok büyük rolü var. Alt yapı, üst yapı ve diğer yatırımlarımızda ve özellikle yıllardır bitirilemeyen Çameli yolumuzun bitirilmesinde çok büyük katkısı var. Sayın Bakanımız Çameli’ye her zaman değer vermiştir. Çameli halkımız da Bakanımızı bugünkü gelişinde bağrına bastı, en güzel şekilde ağırladı ve uğurladı. Kendilerine tekrardan çok teşekkür ederim. Biz de o teveccühle, ilk günkü heyecanla ‘yolumuza devam’ ediyoruz.”

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER