Başkan Atlı’dan İzmir ziyareti

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Meclis Üyeleri Selami Kaya ve Muhittin Işıkdemir, İzmir’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Atlı’dan İzmir ziyareti

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Belediye Meclis Üyeleri; Selami Kaya ve Muhittin Işıkdemir ile birlikte önce hemşehrileri Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya’yı makamında ziyaret etti. Başkan Atlı, kardeş ilçe Balçova Belediyesi’nden dağ yürüyüşü ve Babadağ tekstil ürünlerini yerinde görmeleri için ilçeye davet etti. Başkan Atlı ve meclis üyeleri, İzmir Denizlililer Derneği Başkanı Veli Kasap ve yöneticileri dernek binasında ziyaret etti. İzmir Denizlililer Derneği binasında başkan Veli Kasap, Yönetim Kurulu Üyeleri; A.Nuri Özyurt, Sebahattin Özer, Babadağ’ın tanıtımı ve kooperatifcilik üzerine sohbet etti.

BAŞKAN BATUR’U BABADAĞ’A DAVET ETTİLER

İzmir Denizlililer Derneği ziyaretinden sonra Başkan Atlı ve Dernek Başkanı Veli Kasap, Konak Belediye Başkan vekili Mehmet Şerif Demir’i makamında ziyaret etti. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un İzmir Yunanistan arası turların başlaması turizmde yapılacak atılımlar için Yunanistan’da olmasına sevindiklerini söyleyen Başkan Ali Atlı, Abdül Batur ve meclis üyelerini Babadağ’ın yaylaların görmek için Babadağ’a davet etti.

BAŞKAN ATLI VE DERNEK BAŞKANI KASAP PAMUKKALE TEKSTİLİ ZİYARET ETTİ

Başkan Atlı ve beraberindekiler, son olarak Çiğli Kaklıç Bölgesi’nde bulunan Pamukkale Tekstil sahibi Babadağ’lı Mehmet Yapucu’yu ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yapucu, Babadağ’lı bir ailenin çocuğu olarak tekstile yatırım yapmaya devam ettiklerini, Türkiye iç pazarına ürün verdiklerini anlattı. Başkan Atlı ile uzun uzun Babadağ üzerine sohbet eden iş adamı Yapucu, Başkan Ali Atlı’nın ilçe merkezine yapılacak çocuk parkı için sponsorluk teklifine sıcak baktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211