Başkan Atlı’nın “Gönül Çarşısı” ihtiyaç sahiplerine kapısını açtı

İlçede yaşayan ihtiyaç sahiplerini unutmayan Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, hayata geçirdiği yeni uygulama ile ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı. ‘Gönül Çarşısı’ adıyla açılan mağaza, ihtiyaç sahiplerinin eksiklerini tamamlamasına yardımcı olacak.

Başkan Atlı’nın “Gönül Çarşısı” ihtiyaç sahiplerine kapısını açtı

Babadağ Belediyesi, hayata geçirdiği hizmetler ile vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

İlçede yaşayan ihtiyaç sahiplerini unutmayan Belediye Başkanı Ali Atlı, hayata geçirdiği yeni uygulama ile ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzattı.

‘Gönül Çarşısı’ adıyla açılan mağaza, ihtiyaç sahiplerinin eksiklerini tamamlamasına yardımcı olacak.

Vatandaşların bağışladığı eşyalar ile kurulan Gönül Çarşısı, ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında köprü olacak.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Atlı, “Babadağ Belediyesi olarak bütün Babadağlı vatandaşlarımızın yanındayız. Gönül Çarşısı projesi de bu vizyon ile yapıldı. Babadağ’da yaşayan hiçbir vatandaşımız kendisini yalnız hissetmemeli. Babadağ Belediyemiz her zaman vatandaşlarımızın yanında. Uzun soluklu olarak devam ettirmek istediğimiz bir proje. Gönül Çarşısı’nda gizlilik en büyük önceliklerimizden birisidir. Gönül Çarşısı Mağazası’nda ihtiyaç sahibi vatandaşları mağdur etmeden, yoksulluk üzerinden reklam yapmadan ve en önemlisi bir elin verdiğini diğer el görmeden hizmet vereceğiz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması ve yalnız hissetmemeleri bizim için yeterlidir. Bu proje geliştirilmeye de açık bir projedir. Şu an için belediye binamızda hizmete açıldı ancak önümüzdeki süreçlerde daha geniş bir proje haline de getirebiliriz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER