Başkan Çelik’ten kadınlara jest

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, kadınlara jest yaptı. Başkan Çelik, belediyede çalışan kadın çalışanlarını ve erkek personellerin eşleriyle birlikte Muğla’nın ünlü tatil beldesi Akyaka’ya çıkarma yaptı.

Başkan Çelik’ten kadınlara jest

İlçede yaşayan kadınlara pozitif ayrımcılık uygulayan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, jest yaptı. Başkan Çelik, belediyede çalışan kadın çalışanlarını ve erkek personellerin eşleriyle birlikte Muğla’nın ünlü tatil beldesi Akyaka’ya çıkarma yaptı.

Akyaka’ya varan kafile, kahvaltının ardından tekne turuna çıktı. Müze ve ören yerlerini gezdikten sonra akşam saatlerinde yeniden Bozkurt’a döndü. Uzun zamandır yoğun çalışma temposundan biraz uzaklaşıp, yılın bütün stresini kadın kadına eğlenerek atmak istediklerini belirten Başkan Çelik, bunu sonunda başardıklarını ve çok mutlu olduklarını belirtti.

Başkan Çelik, “Kadınlar olarak hem iş yerinde çalışıyor hem de evlerimize gidip çocukların bakımıyla, evin temizliğiyle ve yemeğiyle uğraşıyoruz. Bozkurt’un kadın çalışanları olarak şu hayattan bir günü kendimiz için ayırmaya karar verdik. İyi ki de yapmışız. Birlikte teknede şarkılar, marşlar okuduk. Güldük, neşelendik, eğlendik. Bu belediyeyi birlikte yönetiyorsak, birlikte paylaşmayı, birlikte gülmeyi, birlikte kararlar almayı bilmemiz gerekir. Bunun yolu da şüphesiz ki kaynaşmaktan, bir ve bütün olmaktan geçiyor. Kadın personellerimiz ve erkek personellerimizin eşleriyle çok güzel, dolu dolu bir gün geçirdik. Açıkçası o kadar güzel bir gündü ki gelecek yazı şimdiden iple çekiyoruz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER