Başkan Çetin, maç sonrası açtı ağzını, yumdu gözünü…

Yukatel Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, maç sonrası karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus’a ateş püskürdü. Haklarını sonuna kadar savunacaklarını ifade eden Başkan Çetin, “Nereye kadar giderse gideceğiz. Başka bir şey demeyeceğim. Fenerbahçe maçı kazandı ancak oda hakem sayesinde…” dedi.

Başkan Çetin, maç sonrası açtı ağzını, yumdu gözünü…

Yeşil-siyahlılar, Fenerbahçe mağlubiyetine fazlasıyla üzüldü. Maç sonrası Başkan Ali Çetin’de isyan etti. Özellikle karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus’a ağır eleştirilerde bulunan Başkan Çetin, “ Topu biz oynadık, Fenerbahçe kazandı. Yazıklar olsun. Bu kadar bariz hakem hatalarıyla bir takım yontulmaz. Ama her şeye rağmen bu takım, hak ettiği yerde olacak. Bu insanlar ve şehir bu takım için emek veriyor. Yazıklar olsun, başka hiçbir şey demeyeceğim. 2’nci gol kesinlikle faul… Mustafa Yumlu’ya yapılan bir penaltı var. Tartışmasız, çok açık… Fırat Aydınus, VAR’a gitme gereği bile duymadı. Bugüne kadar biz hiç konuşmadık, bundan sonra konuşacağız. Biz sustukça bu şehir konuşmaya başladı. Bu şehir konuşursa bunu da kimse durduramaz. Büyük haksızlık. Allah’ından bulsunlar. Allah’ın adaleti büyük, hep beraber yaşayıp göreceğiz” diye konuştu.

“BİR TAKIMIN BU KADAR ÜSTÜNE GİDİLMEZ”

“Bu şekilde bu iş devam ederse, buralarda kalırız” diyen Başkan Çetin, “Sonuna kadar hakkımızı savunacağız. Nereye kadar giderse gideceğiz. Biz 8 haftada 5 penaltı gördük. Bir takımın bu kadar üstüne gidilmez. Bu takım iyi bir takım. Yazıklar olsun. Başka bir şey demeyeceğim. Fenerbahçe kazandı ancak oda hakem sayesinde…” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER