Başkan Doğan'a doğal yaşam parkı teşekkürü

Hafta sonlarını Şemikler Doğal Yaşam Parkı’nda değerlendiren vatandaşlar, Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a Merkezefendi İlçesi’ne güzel bir park kazandırdığı için teşekkür etti. Hafta sonu doğal yaşam parkında vatandaşlarla buluşan Başkan Doğan, “Hemşehrilerimizin ilgisi ve aktardıkları güzel düşünceleri, ne kadar doğru bir yatırım yaptığımızı bizlere bir kez daha gösteriyor” dedi.

Şemikler Vadisi’nin, Merkezefendi Belediyesi tarafından ‘Doğal Yaşam Parkı’na dönüştürülmesi, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekiyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Şemikler Doğal Yaşam Parkı’nda hafta sonu vatandaşlarla bir araya geldi. Hafta sonlarını Şemikler Doğal Yaşam Parkı’nda değerlendiren vatandaşlar, Başkan Doğan’a Merkezefendi İlçesi’ne güzel bir park kazandırdığı için teşekkür etti.

Merkezefendi’nin çehresini değiştirmeye ve halkın taleplerini karşılamaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Doğan, olumlu dönüşler aldıkları için mutlu olduklarını belirtti. Başkan Doğan, “Bu güzel pazar gününü Şemikler Doğal Yaşam Parkımızda keyifle geçiren hemşehrilerimizle bir aradaydık. Hemşehrilerimizin ilgisi ve aktardıkları güzel düşünceleri, ne kadar doğru bir yatırım yaptığımızı bizlere bir kez daha gösteriyor. Nice güzel günlerde, keyifle bir arada olmak dileğiyle” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2021, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER