Başkan Doğan; “Aslında beklediğim sonuç oldu”

DRT Denizli Televizyonu’nda yayınlanan ‘Güne Bakış Programı’na konuk olan Merkezefendi İlçe Başkanı Şeniz Doğan, 31 Mart yerel seçimleri sürecini değerlendirerek; “Merkezefendi vatandaşlarımızın teveccühü ile seçimi kazandık. 6 aydır görevimi devam ettiriyorum. Aslında beklediğim sonuç oldu” dedi.

Başkan Doğan; “Aslında beklediğim sonuç oldu”

Merkezefendi İlçe Başkanı Şeniz Doğan, DRT Denizli Televizyonu’nda yayınlanan ve Cansu Karacık Yazıcı tarafından hazırlanıp sunulan ‘Güne Bakış Programı’na konuk oldu. İlk olarak 31 Mart’ta yapılan seçim sürecini değerlendiren Başkan Doğan, “Yoğun bir kampanya dönemi geçti. Çok emek verdik, dürüst çalıştık, uykusuz günlerimiz oldu. Merkezefendi vatandaşlarımızın teveccühü ile seçimi kazandık. 6 aydır görevimi devam ettiriyorum. Aslında beklediğim sonuç oldu. Daha ilk günlerden beri ben bu işin böyle olacağını biliyordum. Çünkü her yeni bir günde büyüyerek yol aldık. Her gün farklı kesimler bizimle yer alıyordu. Bizi vatandaşlarımız çok işyerlerine, evlerine davet ettiler. Ben partimin her kademesinde çalıştım. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir adayı olmak gurur vericidir ve aynı zamanda zordur. Seçimde bütün kapılar bize açıldı. ‘Bugüne kadar hiç CHP’ye oy atmadım’ diyen birçok vatandaşımın, ‘sizlere oy vereceğim’ ifadesiyle karşılaştım. Vatandaşlara her zaman kendimi iyi ifade etmeye çalıştım ve etiğimi düşünüyorum. Avukatlık mesleğimin de katkısıyla çözüm odaklı olup onları dinledim. Dokunmaya ve temas etmeye çalıştım. Vatandaşlarımın da desteğiyle bu başarıyı kazandık” dedi.

“VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİNİ İLETİYORUZ”

Ulaşım hakkında yapılan şikayetler üzerine konuşan Başkan Doğan; “Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından ulaşım halk otobüsleri seferleri ve saatleri konusunda bazı değişikler meydana geldi. Vatandaşlarımız hangi belediyenin hangi yetkisi var bilmeyebilirler. Cenaze hizmetleri, ulaşım, su, kanalizasyon ve altyapı Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne ait. Biz bu konuda vatandaşlarımızın taleplerini Ulaşım Daire Başkanlığı’na iletiyoruz. Özellikle okul güzergâhları vatandaşlar tarafından çok şikâyet gelmekte. Biz bu şikâyetleri iletiyoruz” diye konuştu.

“KAZIM ARSLAN ADINI YAŞATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ramazan Bayramı tatili için gittiği Antalya’nın Aksu İlçesi’nde geçirdiği rahatsızlık sonucu hayata veda eden CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan ve ardından yaşanan ‘Kazım Arslan Pakı’ tartışmalarına değinen Başkan Doğan; “Kazım Arslan meslektaşımdı. Hem abimiz hem de parti büyüğümüzdü. Hangi görüşten olursa olsun Kazım Arslan herkesin abisiydi. Ben bu yola çıktığımda ‘Hazır mısın? Bu işin şöyle zorlukları vardır. Bu konuda hazır mısın?’ diye ciddi bir konuşma yapmıştık. Bana destek olmuştu. Kendisi Denizli siyasetine çok şey kattı. Çok efendi bir kişiydi. Biz de belediye olarak bir parkımıza ismine verdik. Bu konuda ki tartışmalar gereksizdi. Bundan sonra ki projelerde de ismini vermek istiyoruz, adını yaşatmaya devam edeceğiz. Erken bir kayıptı, çok üzüldük.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211