Başkan Doğan, cam işledi ve ebru yaptı

Seçim çalışmaları kapsamında yapmış olduğu çalışmalarda sürekli olarak sanata ve sanatçıya destek olacağının sözünü veren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun düzenlediği yılsonu sergisinin açılış etkinliğine katıldı ve gözlük takıp cam işledi, eline fırça alıp ebru yaptı.

Başkan Doğan, cam işledi ve ebru yaptı

Seçim çalışmaları kapsamında sürekli olarak sanata ve sanatçıya destek olacağı sözünü veren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun düzenlediği yılsonu sergisinin açılış etkinliğine katıldı.

Etkinlikte konuşan Başkan Doğan, “Bugün, Merkezefendi Halk Eğitim Merkezimizin her yıl düzenlediği geleneksel sergi için buradayız. Merkezefendi Halk Eğitim Merkezimizin Merkezefendi’de birçok kursları var. Ben bu kursları incelediğimde insana dokunan, insanların hayatını kolaylaştıran ve örnek olan kurslar. Sergideki el emeği, göz nuru ürünler için Merkezefendi Halk Eğitim Müdürümüze ve emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Bizler yeni dönemde de Halk Eğitim Müdürümüz ile birlikte ilave yeni kurslarımız ile birlikteliğimizi devam ettirmek istiyoruz.

Burada bulunan öğretmenlerimize, kursiyerlerimize bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Biz de Merkezefendi Belediyesi olarak Halk Eğitim Müdürlüğümüzün sonuna kadar yanında olacağız. Merkezefendimiz için çalışacağız” dedi. Sergiyi gezen ve el işi stantlarında vakit geçiren Başkan Doğan, vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Başkan Doğan, sergi gezisi sırasında gözlük takıp cam işledi ardından da eline fırça alıp ebru yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER