Başkan Doğan, ekiplerle birlikte ekmek dağıttı

Korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Merkezefendi Belediyesi, ekmek ve diğer ihtiyaçlarını talep eden vatandaşlara isteklerini kısa süre içerisinde ulaştırdı. Ekipleri koordine eden Belediye Başkanı Şeniz Doğan; evden çıkamayan ve talepte bulunan Merkezefendililere kendisi bizzat ekmek dağıtımı yaptı.

Başkan Doğan, ekiplerle birlikte ekmek dağıttı

Merkezefendi Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan dağıtım işlemlerinde ekipler, belediyeyi arayarak ekmek ve diğer ihtiyaçlarını talep eden vatandaşlara isteklerini kısa süre içerisinde ulaştırıyor. Belediye Başkanı Şeniz Doğan da ekipleri koordine ederek; evden çıkamayan ve talepte bulunan Merkezefendililere kendisi bizzat ekmek dağıtımı yaptı. Sokak sokak ekmek dağıtımı yapan Başkan Doğan, vatandaşlara “Sizler evde kalın, bizler ihtiyaçlarını karşılamak için görev başındayız” dedi.

“EKİPLERİMİZLE GÖREV BAŞINDAYIZ”

Ekiplerle birlikte ekmek dağıtımı gerçekleştiren Başkan Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak Salgına karşı uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle hemşerilerimizin mağdur olmaması için ekiplerimizle görev başındayız. Sabahın erken saatlerinden itibaren ekiplerimizle beraber hemşerilerimize ekmeklerini ve diğer ihtiyaçlarını ulaştırıyoruz. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek. Hiçbir Merkezefendili’yi ekmeksiz bırakmayacağız. İhtiyacı olan hemşerilerimiz 444 8 662 numaralı hattan bizlere ulaşabilirler. Hep birlikte başaracağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221