Başkan Doğan işçileriyle yürüdü

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Dünyada, yurtta ve Denizli’de çeşitli etkinliklerle kutlanırken, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Merkezefendi Belediye Başkanı olarak seçilen Şeniz Doğan, Denizli’deki kutlamalara belediye işçileriyle birlikte katıldı.

Başkan Doğan işçileriyle yürüdü

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, Dünyada, yurtta ve Denizli’de çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Denizli’deki kutlamalarına 31 Mart Yerel Seçimlerinde Merkezefendi Belediye Başkanı olarak seçilen Şeniz Doğan, damga vurdu. Başkan Doğan, kutlamalara belediye işçileriyle birlikte katıldı.

Etkinlikler öncesinde Delikliçınar Meydanı’nda çadır kurduran ve işçilere su ikramında bulunan Başkan Doğan, kutlamalarda da en önde yer aldı.

Miting alanında da kutlama coşkusuna personeliyle birlikte katılan Başkan Doğan, bu davranışıyla fark yarattı.

Bugüne kadar emeğin ve emekçinin yanında olduklarını belirten Başkan Doğan, bundan sonra da bu duruşlarına devam edeceklerinin altını çizdi.

Başkan Doğan, “Tüm dünyada birlik ve dayanışma günü olarak kutlanan, işçi ve emekçilerin barışçıl ve demokratik yollarla hak arayışlarının simgesi olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, çalışanların sorunlarının ifade edilmesine ve çözüm yollarının bulunmasına katkı sunmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER