Başkan Doğan öğrencilerle birlikte bisiklete bindi

Merkezefendi Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımında bisiklet kullanımının önemine değinmek amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu öğrencileri okullarına bisiklet ile gitti. ‘Haydi Çocuklar Bisikletle Okula’ sloganıyla yapılan etkinlikte Belediye Başkanı Şeniz Doğan da öğrencilerle birlikte bisiklete bindi.

Başkan Doğan öğrencilerle birlikte bisiklete bindi

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üyesi Merkezefendi Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımında bisiklet kullanımının önemine değinmek, bisikletin etkin bir ulaşım aracı olduğu bilincini yaymak ve bisiklet kullanımını teşvik etmek amacıyla, ‘Haydi Çocuklar Bisikletle Okula’ sloganıyla başlatılan farkındalık çalışması kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu öğrencileri okullarına bisiklet ile gitti.

Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nden başlayan etkinlik, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ortaokulu’nda sona erdi.

Öğrencilerle birlikte bisiklete binen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üyesiyiz. Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin ‘Haydi Çocuklar Bisikletle Okula’ kampanyasına bizler de destek verdik. Öğrencilerimizle birlikte kasklarımızı takarak bisikletlerimize bindik. Merkezefendimiz sağlıktan spora, eğitimden kültüre her alanda etkin bir ilçe olacak. Çalışmalarımız bu doğrultuda devam edecek” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193