Başkan Doğan, öğrencilerle birlikte fidan dikti

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çevreyi ve yeşili koruma kapsamında öğrenciler ile birlikte fidanları toprakla buluşturdu. Diktiği fidanlara öğrencilerle birlikte can suyunu veren Başkan Doğan, daha yeşil bir Merkezefendi için çalıştıklarını söyledi.

Başkan Doğan, öğrencilerle birlikte fidan dikti

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan ağaçlandırma çalışmaları, Eskihisar, Bahçelievler ve Yenişafak Mahallesi olmak üzere üç farklı bölgede gerçekleştirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri toplam 12 dekar alana fıstık çamı fidanları dikti. Etkinliğe; Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun öğrenciler ve muhtarlar katıldı. Diktiği fidanlara öğrencilerle birlikte can suyunu veren Başkan Doğan, daha yeşil bir Merkezefendi için çalıştıklarını söyledi.

“HER AĞAÇ BİR FİDAN, BİR FİDAN BİR İNSANDIR"

İlçedeki tüm güzellikleri gelecek nesillere aktaracaklarını belirten Başkan Doğan, “Her ağaç bir fidan, bir fidan bir insandır. Hemşehrilerimizle, gençlerimizle ve çocuklarımızla birlikte bu fidanlarda büyüyecek. Gençlerimiz için, geleceğimiz için ağaçlandırma çalışmalarımızı Merkezefendi Belediyesi olarak gerçekleştiriyoruz, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz. İlçemizdeki güzellikleri gelecek nesillere de en iyi şekilde taşıyacağız. Göreve geldiğimiz tarihten itibaren Merkezefendimize birçok park kazandırarak ilçemizi yeşillendirdik. Her şey daha yeşil bir Merkezefendi için” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211