Başkan Doğan: “Siz evde kalın, can dostlar bize emanet”

Ülke genelinde korona virüs salgınının artmasıyla birlikte, çalışmalarında aralıksız devam eden Merkezefendi Belediyesi sokak hayvanlarını da unutmadı. Salgınla mücadele noktasında büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Can dostlarımızın gıda ihtiyacını karşılamak adına ilçemizin belli noktalarında mama dağıtımı gerçekleştirdik. Siz evde kalın, can dostlar bize emanet” diye konuştu.

Ülke genelinde korona virüs salgınının artmasıyla birlikte, çalışmalarında aralıksız devam eden Merkezefendi Belediyesi, bu süreçte sokak hayvanlarını da unutmadı.

Sokak hayvanlarının beslenmesinde önemli rolü olan iş yerlerinin kapanması ve vatandaşların sokağa çıkmaması nedeniyle ekipler ilçenin belli noktalarında mama dağıtımı gerçekleştirdi.

Salgınla mücadele noktasında büyük bir özveri ile çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Korona virüs salgınıyla mücadele çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Belirlediğimiz program kapsamında mahallelerimizde ve pazar yerlerimizde ilaçlama ve temizleme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken hayatı birlikte paylaştığımız, can dostlarımız olan sokak hayvanlarını da unutmadık. Can dostlarımızın gıda ihtiyacını karşılamak adına ilçemizin belli noktalarında mama dağıtımı gerçekleştirdik. Bu süreçten onların da en az seviyede etkilenmesi için büyük bir gayretle çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Siz evde kalın, can dostlar bize emanet” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211