Başkan Doğan, Üzerlik’teki ‘Sağlık Ocağı’ sorununu çözdü

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yıllardan beri atıl durumda olan Üzerlik Mahalle Sağlık Ocağı’na tadilat yaptırdı. Sağlık Ocaklarının tadilattan geçirilmesi, mahalleliyi mutlu etti.

Başkan Doğan, Üzerlik’teki ‘Sağlık Ocağı’ sorununu çözdü

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yıllardan beri atıl durumda olan Üzerlik Mahalle Sağlık Ocağı’na tadilat yaptırdı. Sağlık Ocaklarının tadilattan geçirilmesi, mahalleliyi mutlu etti. Üzerlik Mahalle Muhtarı Orhan Gök, sağlık ocağına astığı pankart ile Başkan Doğan’a teşekkür etti. Muhtar Gök, “Sağlık Ocağımızın tadilat ve tefrişatının yapılmasındaki katkıları için Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a teşekkür ederim. Çok mutluyuz. Büyük bir sorunumuz çözüme kavuştu” dedi.

“MAHALLEMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ”

Üzerlik Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Doğan, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, yapacakları hizmetleri anlattı. Mahalle sakinlerinin de görüşlerini dinleyen Başkan Doğan, “Üzerlik’te yapacağımız hizmetler ile mahallemizin çehresini değiştireceğiz. Sağılık bizim için çok önemli. Bakımsız ve atıl durumdaki sağlık ocağımızın tadilatını gerçekleştirdik. Mahallenin diğer sorunlarını da biliyoruz. En kısa zamanda o sorunları da çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER