Başkan Doğan’dan DRT Denizli ekibiyle selfie

Merkezefendi Belediyesi’nce 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında organize edilen Gençlik Konseri, DRT Denizli Televizyonu’nda canlı olarak yayınlandı. Konser sonunda DRT Denizli Televizyonu ekibiyle bir araya gelen Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ekip ile selfie yaptı.

Başkan Doğan’dan DRT Denizli ekibiyle selfie

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yılı, tüm yurtta olduğu gibi Denizli’de de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Milli Mücadele’nin ilk kıvılcımının fitillendiği Denizli’de de 100’üncü yıl etkinlikleri hafta boyunca devam etti. Denizlililerin büyük ilgi gösterdiği etkinliklerin bir diğer adresi de Merkezefendi Belediyesi oldu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi Otoparkı’nda ‘Okul Başkanları Meclisi Gençlik Konseri’ düzenlendi.

Liseli gençlerin oluşturduğu gruplar, performanslarıyla katılımcıları coştururken; etkinlik DRT Denizli Televizyonu tarafından naklen yayınlandı. Etkinlik sonunda gençlerle sahnede selfie yapan Başkan Doğan, DRT Televizyonu ekibini unutmadı. Canlı yayın aracına gelen Başkan Doğan, ekibe teşekkür etti ve ekip ile selfie yaptı. Başkan Doğan’ın selfie çektiği anlar da DRT Denizli Televizyonu’nca canlı olarak yayına girdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER