Başkan Doğan’dan miniklere ziyaret

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, hayırsever Nuran Uzunoğlu ve Sadık Uzunoğlu ile birlikte yapımı tamamlanarak eğitim-öğretime başlayan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’ndeki minikleri ziyaret etti.

Merkezefendi Belediyesi ile hayırsever ortaklığıyla yapılan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’nde eğitim-öğretim başladı. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, hayırsever Nuran Uzunoğlu ve Sadık Uzunoğlu ile birlikte gündüz bakım evinde sınıfları gezerek minik öğrencilerle bir araya geldi. Miniklerle keyifli anlar geçiren Başkan Doğan ve hayırseverler öğrencilerle birlikte açılış pastasını kestiler. Başkan Doğan, eğitim-öğretim hayatlarında minik öğrencilere başarılar diledi.

“Kreş projelerimizin devamı gelecek”

Başkan Doğan, “Her şey çocuklarımızın güzel geleceği için. Sevindik Mahallemizdeki kreşimiz açıldı. Merkezefendi Belediyesi Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Bakım Evi’nde eğitim ve öğretim faaliyetlerimiz başladı. Hayırseverlerimiz Sadık Uzunoğlu ve Nuran Uzunoğlu ile birlikte, kreşimizin minik öğrencilerini ziyaret ettik. Merkezefendimizde sağlıkta ve eğitimde her çocuk eşit hakka sahip olsun diye çalışıyoruz. Bu kreşlerimizdeki amacımız çocuklarımızı çağdaş, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, vatanını, bayrağını ve milletini seven çocuklar yetiştirmek ve annelerin işini kolaylaştırmak. Eğitimi ve kadın istihdamını desteklemeye yönelik kreş projelerimizin devamı gelecek. Merkezefendimiz için, Merkezefendili çocuklarımız için çalışmaya tüm hızımızla devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211