Başkan Doğan’ın projesi “Halk Süt” start alıyor

Merkezefendi Belediyesi’nin önemli projelerinden bir tanesi daha hayata geçiyor. Merkezefendi İlçesi’nde ikamet eden çocukların sağlıklı ve doğal süt içmesini sağlamak amacıyla düzenlenen ‘Halk Süt’ projesi start alıyor.

Başkan Doğan’ın projesi “Halk Süt” start alıyor

Merekezefendi İlçesi’nde 2 ile 5 yaş arasında çocuğu olan ebeveynlere aylık dört litre sütün verileceği projeden yararlanmak isteyen vatandaşların, http://www.merkezefendi.bel.tr/sutcum/ adresinden kayıt yaptırması gerekiyor.

Verilen bilgiler doğrultusunda oluşturulacak dağıtım ağı noktasında uzman ekipler ayda bir kez evlere servis yapacaklar.

Her ay devam edecek olan süt dağıtım projesi ile Merkezefendili çocuklar sağlıklı ve doğal süt ile buluşurken, süt üreticisi de desteklenmiş olacak.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Halk Süt projesinin hayırlı olmasını diledi.

Başkan Doğan, “İlçemizdeki her çocuğun beslenmesinden barınmasına, sağlığından eğitimine kadar her alanda sorumluluk hissediyoruz ve projelerimizi bu anlayışla hazırlıyoruz. 2 ile 5 yaş arasında büyüme çağındaki her çocuğumuzun katkısız ve doğal süte ulaşabilmesi, sağlıklı büyüyebilmesi için ‘Merkezefendi Halk Süt’ projemizi hayata geçiriyoruz. Bu projemizden faydalanmak isteyen hemşerilerim başvurularını http://www.merkezefendi.bel.tr/sutcum/ adresinden yapabilir, 444 86 62 numaralı çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilir. ‘Merkezefendi Belediyesi Halk Süt’ hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail yakal
İsmail yakal - 10 ay Önce

Ben şu anda çalışmıyorum ve çocuğuma süt için başvuru yaptım cvp gelmedi bir daha başvurdum bu seferde başvuru yaptınız üzgünüz cevabı çıkıyor karşıma neden bizler alamıyoruz böyle yardımları çocuğum 2017 doğumlu bana bir açıklama yaparmısınız Denizli. li olmak suçmu tekrar soruyorum bizler neden böyle yardımları alamıyoruz

Saniye Çetin
Saniye Çetin - 8 ay Önce

Ben internet üzerinden süt için başvuru yaptım ama olmuyor yanlış dosya çıkıyor bizzat belediyeye gelerek mı başvuru yapmak zorundayız.

Ademçoban
Ademçoban - 8 ay Önce

Güzel bir düşünce

Aynur
Aynur - 6 ay Önce

Geçen ay baş vurduk ne zaman gelecek acaba

Esra güler
Esra güler - 5 ay Önce

Çok teşekkür ederiz şeniz hanım her ay sütlerimiz geliyor

Inci  taner
Inci taner - 1 ay Önce

Nasil basvuruyorsunuz

SIRADAKİ HABER