Başkan Erdoğan, her an üyelerinin yanında

3 ayda yaklaşık 800 üyesini ziyaret ederek rekora imza atan Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, her zaman üyelerinin yanında. Çeşitli iş kollarından isimler ile bir araya gelen Başkan Erdoğan, sektörleri ve işleriyle ilgili gündemi değerlendirdi; alanlarının duayen isimlerinden oluşan DTO üyelerinin mesleki tecrübelerinden de istifade etti.

Başkan Erdoğan, her an üyelerinin yanında

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, odalarının Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyelerini ziyaret etti. Başkan Erdoğan, ilk olarak Aygören Kardeşler Kollektif Şirketi'nin sahiplerinden M. Mesut Aygören'i ofisinde ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sonrası konuşan Başkan Erdoğan, “Değerli büyüğümüzün, engin tecrübelerinden istifade ettik; sektörleri ve işleriyle ilgili istişarede bulunduk” dedi.

Halk Caddesi’nde temaslarda bulundu

Başkan Erdoğan daha sonra Halk Caddesi'ndeki DTO üyelerinden Elit Elektrik Aydınlatma'nın sahibi Muhammet Ali Öztürk'ü ziyaret ederek sektörleri, işleri ve caddelerindeki ticari hareketlilik üzerine görüş alışverişinde bulundu ve DTO’nun faaliyetleri hakkında da bilgilendirdi. Ardından da aynı caddede hizmet veren DTO YİK Üyesi Özgürler İnşaat ve Sıhhi Tesisat Malzemeleri'nin sahibi Okan Özgür ile bir araya gelen Başkan Erdoğan, sektörleriyle ilgili önerilerini dinledi.

Gıda ve perakende sektörünü değerlendirdiler

Başkan Erdoğan, DTO YİK Üyesi Gün Market'in sahibi İsmail Gün'ü de ziyaret etti. Başkan Erdoğan, görüşme sonrası açıklama yaparak; “Sektörünün şehrimizdeki öncülerinden Denizlimizin özgün markası Denizli Ticaret Odamızın Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Gün Market'in sahibi sayın İsmail Gün'ü iş yerinde ziyaret ettik. Ziyarette sektörleri ve pandemi sürecinin etkileri ile ilgili görüşlerini ve önerilerini değerlendirdik. Düşünceleri, bizim önümüzdeki günlerdeki çalışmalarımıza da yöne verecek nitelikte altın değerinde tavsiyelerdi. Teşekkür ederiz” dedi.

Tekstil sektörü ile ihracatı ele aldılar

Başkan Erdoğan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (DOSB) tesislerinde DTO YİK Üyesi DOK-SAN Tekstil'in sahibi M. Kemal Özdemir ile de bir araya geldi. Ziyaretin ardından konuşan Başkan Erdoğan, “İhracatımıza büyük katkı sağlayan örnek bir iş adamımızı ziyaret ederek sektörleri, ihracatımız ve işletmelerinin faaliyetleri üzerine istişarede bulunduk. Verimli bir görüşme oldu” diye konuştu. Başkan Erdoğan, DOSB’de DTO YİK Üyesi Kaynak Group'un sahibi Mustafa Kaynak'ı da tekstil fabrikasında ziyaret etti. Görüşmelerinde DTO Meclis Başkanı Salih Sarıkaya da yer aldı. Denizli’nin sanayi ve ihracatta lokomotif sektörü tekstilin yanı sıra iplik, hazır giyim ve havlu bornoz üretimi üzerine fikir alışverişinde bulundu.

Sağlık sektörünü ve pandemi sürecini görüştüler

Başkan Erdoğan günü ve ziyaretlerini sağlık sektöründen Rıdvan Erdemir'i, kurucusu olduğu Denizli Özel Sağlık Hastanesi'nde ziyaret ederek tamamladı. Op. Dr. Erdemir’e, pandemiyle mücadeledeki çalışmalarını aktardı. Bundan sonraki günler için Kovid-19 salgınıyla mücadelede dikkat edilmesi gerekenler ve sektörleriyle ilgili görüşlerini dinledi. Erdemir, Başkan Erdoğan’a ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nezaketinden dolayı teşekkür etti.

“YİK Üyelerimizin önerileri, yol haritamıza yön verecek”

Başkan Erdoğan, ziyaretleriyle ilgili olarak, “Denizli Ticaret Odamızın sektörlerinde ve mesleklerinde örnek ve öncü durumundaki Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri’nin tecrübelerinden faydalandık. Bu görüşmelerimizden edindiğimiz izlenimler ile aldığımız notlar, odamızdaki faaliyetlerimizde yol haritamızı da çizecek. Çok değerli katkılarından dolayı Yüksek İstişare Kurulu üyelerimizin her birine tek tek teşekkür ederim” şeklinde ifade etti.

Kısıtlama sonrası açılan işletmeleri de unutmadı

Öte yandan Başkan Erdoğan, pandemi kısıtlamaları sonrasında yeniden faaliyete geçen üyelerini de iş yerlerinde ziyaret etti. Başkan Erdoğan, DTO Başkan Yardımcısı Hasan Aracı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Taşevli ile Mahal Cafe Restoran’a gitti. İşletme sahibi ve DTO Meclis Üyesi Cevdet Çiftçi ile işleri ve sektörleri hakkında istişarede bulundu. Başkan Erdoğan ayrıca, Eflatun Sokak’taki Elit Kafe'de işletmeci Akın Işık'ı ziyaret ederek, hasbihal etti. Yeniden kapılarını müşterilerine açarak hizmet sunmaya başlayan işletmelerde yüzlerin gülmesinin kendilerini sevindirdiğini ifade eden Erdoğan, “Var oluş sebebimiz üyelerimizin her koşulda her zaman yanındayız. İşletmelerimizin yeniden açılmalarının sevinçlerine ortak olduk” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER