Başkan Erdoğan, sektörleri dinlemeye devam ediyor

Pandemi sürecinde dahi tedbirlere riayet ederek üyeleriyle istişareye ara vermeyen Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek, sektörlerdeki son durumu, üyelerinin beklentileri ile önerilerini dinlemeyi sürdürüyor.

Pandemi sürecinde dahi tedbirlere riayet ederek üyeleriyle istişareye ara vermeyen Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerini iş yerlerinde ziyaret ediyor.

Başkan Erdoğan, bu kez de sigorta acenteliği, mali müşavirlik ve gayrimenkul müşavirliği faaliyetlerinde bulunan DTO 18’inci Meslek Komitesi’nin üyelerini ziyaret etti.

Gün boyunca süren ziyaret programının ilk durağı Çelebiler Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Yirmi Sigorta Acenteliği şirketlerinin sahibi DTO Meclisi’nin Katip Üyesi Adnan Çelik oldu.

Çelik ile meslekleri, işleri ve sektörlerindeki son durumu ele aldı. Aynı zamanda bir koleksiyoncu olan Adnan Çelik ile Başkan Erdoğan, koleksiyonculuk ve antika merakı üzerine de bir sohbet etti. Başkan Erdoğan daha sonra beraberinde DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin ve DTO Meclisi’nin Kâtip Üyesi Adnan Çelik ile Yürekli Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketinin sahibi ve aynı zamanda DTO’nun 18'inci Meslek Komitesi Üyesi genç girişimci Kadir Özyürek'i, ziyaret etti.

Özyürek’e, iş yerinde DTO'daki faaliyetleri ile projelerini anlatan Başkan Erdoğan; meslekleri, işleri ve sektörleriyle ilgili talep, öneri ve beklentilerini dinledi. Özyürek, son dönemdeki çalışmalarıyla DTO’yu daha görünür ve etkili hale getirdiğini söylediği Başkan Erdoğan ile ekibine teşekkür etti. Başkan Erdoğan da bu duruma el birliğiyle hareket ederek meclisinden meslek komitelerine yüksek istişare kurulundan komisyonlara kadar tüm seçilmiş oda organlarındaki üyelerinin gayretleriyle ulaştıklarını dile getirdi. Başkan Erdoğan ve beraberindekiler, Cemal Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketinin sahibi DTO 18'inci Meslek Komitesi’nin Başkanı Cemal Başeren'i de ofisinde ziyaret etti, odaları ve sektörleriyle ilgili fikirlerini dinledi.

Başkan Erdoğan, Bermant Sigorta Aracılık Hizmetleri şirketinin sahibi DTO 18'inci Meslek Komitesi’nin Üyesi Cevat Fahri Bermant ile de bir araya geldi.

Bermant'ı, ofisinde ziyaret eden Başkan Erdoğan, DTO’daki faaliyetleri ile projelerinin ayrıntıları ile önümüzdeki günlere dair düşüncelerini paylaştı. Başkan Erdoğan, ziyaret programını Mustafa Tağcı Aracılık Hizmetleri şirketinin sahibi DTO Meclis Üyesi Mustafa Tağcı ile ofisinde bir araya gelerek tamamladı. DTO’daki faaliyetleri ve projeleri ile sektörlerine yönelik çalışmalarını anlatan Başkan Erdoğan; sektörlerindeki son durumu, üyelerinin meslek gruplarıyla ilgili beklenti, istek ve önerileri üzerine fikir alışverişinde bulundu.

“ÜYELERİMİZİ DİNLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Bir dizi ziyaretin ardından önümüzdeki günlerde de üyelerini dinlemeye devam edeceklerinin altını çizen Başkan Erdoğan, “Sigorta acentelerimiz, iş aleminde çok önemli bir sorumluluğu yerine getiriyorlar; ekonomimizin teminatı, güvencesidirler. Pandemi dönemi de dahil, bu görevlerini bihakkın yerine getirmişlerdir. Onlara, bu yolda kolaylıklar diliyorum. Sektörlerimizle istişaremizi kesintisiz sürdürüyoruz; sürdüreceğiz. Üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etmeye devam edeceğiz. Bu ziyaretlerde öncelikle onları dinliyor ve notlar alıyoruz. Bu notlar bizlere faaliyetlerimize yön vermede rehber oluyor. Ayrıca, üyelerimizle Denizli Ticaret Odamızdaki faaliyetlerimiz ile projelerimizin ayrıntılarını da paylaşıyoruz. İstiyoruz ki onları da bu heyecanın ve gayretin içine bir şekilde dahil edelim ve el birliğiyle odamızı, sektörlerimizi ve üyelerimizi daha da kalkındıralım; layık oldukları mertebeye, çok daha iyi yerlere taşıyalım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2022, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER