BAŞKAN ERDOĞAN, TOBB’DA YENİ BİR GÖREVE ATANDI

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, TOBB’un Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atandı.

BAŞKAN ERDOĞAN, TOBB’DA YENİ BİR GÖREVE ATANDI

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’yi ve ticaret erbabını temsilen üstlendiği ulusal arenadaki görevlerine, bir yenisini daha ekledi. TOBB Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’ne getirildi. Kararı, Erdoğan’a Gümrük ve Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. (GTİ) Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız tebliğ etti.

ÜLKENİN EN BÜYÜK TİCARİ YAPILARINDAN BİRİ
2005’te, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve 137 oda ile borsanın ortaklığıyla kurulan GTİ, “Yap-İşlet-Devret” modeli çerçevesinde sınır kapılarını modernize ediyor.

DTO Başkanı Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin son genel kurulunda TOBB Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeliği ile TOBB Ticaret Odaları Konseyi Üyeliği’ne de seçilmişti.

BAŞKAN ERDOĞAN: “DENİZLİ’MİZİ VE İŞ DÜNYAMIZI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”
Başkan Erdoğan, yeni görevi kentte duyulur duyulmaz kendisini arayıp kutlayan ve başarı dileyenlere,ilgilerinden dolayı teşekkür etti. Yeni görevinde de Denizli’yi ve iş dünyasını en iyi şekilde temsil etmeye çalışacaklarının altını çizdi.

SINIR KAPILARININ MODERNİZASYONUNUN DÜNYADAKİ İLK VE TEK UYGULAYICISI
Uluslararası standartlarda hizmet sunulmasıyla sınır kapılarının imajının pozitif yönde değiştirilmesi ve ülkemizin tanıtımına katkı koyan GTİ, “Yap-İşlet-Devret” modeli ile kara sınır kapılarının modernizasyonunun Türkiye’de ve Dünyada ilk ve tek uygulayıcısı.Şirketin yolcuların her türlü ihtiyacına cevap vermekte olan yiyecek ve içecek mekanları, bankalar, hediyelik eşya ve gümrüksüz satış mağazaları, en modern şekilde donatılmış durumda.

DIŞ TİCARETİN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLIYOR
Yılda 5 milyon araca ve 15 milyonun üzerinde yolcuya hizmet veren şirket, sınır kapılarındaki verimliliği arttırarak dış ticaretin gelişmesine de katkı sağlıyor.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2018, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER