Başkan Erdoğan, üyelerine gidiyor ve dinliyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek dinliyor; sektörlerini ve işlerini istişare etmeye devam ediyor. 

Başkan Erdoğan, üyelerine gidiyor ve dinliyor

DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, bu kez kara, hava, deniz yolu ile yolcu, yük, petrol, kargo taşımacılığı faaliyetleri ve kuryelik, depolama, antrepo, gümrük komisyonculuğu ile müşavirlik vb. hizmet faaliyetleri kapsamındaki üyelerinin yer aldığı 4’üncü Meslek Komitesi ile, aynı iş kolundaki üyelerini ziyaret etti. Başkan Erdoğan’a ziyaretlerinde DTO Meclis Üyesi Murat Çetintaş, DTO 4’üncü Meslek Komitesi Başkanı Veli Cengiz ile komite üyeleri Hasan Sağlam ve Âdem Bolat’ın yanı sıra DTO Genel Sekreteri Ali Rıza Tekin eşlik etti. Başkan Erdoğan, ilk olarak Adanalı Nakliyat’ın sahibi Âdem Adanalı'yı ziyaret etti. Ardından Aşar Kömür İnşaat Malzemeleri Petrol Nakliyat'ın sahipleri Aşar Ailesi ile Baki Aşar'ı iş yerlerinde, Saygül Lojistik'in sahibi kadın girişimci Hayriye Say'ı da ofisinde ziyaret etti.  

BAŞKAN ERDOĞAN: TAŞIMACILIK SEKTÖRÜMÜZÜ, ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİK
Ziyaretleriyle ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Erdoğan, “Farklı sektörlerdeki üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek sektörleri ile işlerini konuşuyoruz. Onların beklentileri ile öneri ve şikayetlerini dinliyoruz ve not alıyoruz. Çözüm bizimle ilgiliyse hemen gereğini yapıyoruz. Sorun veya beklenti farklı bir mercinin alanına giriyorsa dan aldığımız notlar orada kalmıyor; yetkili mercilerle iletişim kurup, çare arıyoruz. Oda faaliyetlerimizi de istişare ediyor, projelerimiz ile düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Üyelerimizin de fikirlerini ve tavsiyelerini alıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2022, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER