Başkan Erdoğan’dan, şafak vaktinde üyelerine ziyaret

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, beraberinde yönetim kurulu ve meclis üyeleriyle, sebze ve meyve komisyoncularını ziyaret etti ve günün ilk ışıklarını haldeki üyeleriyle karşıladı. Başkan Erdoğan, “Güne erken başlayan hal esnafımız, çalışkan Denizli’mizin başarı vitrinindeki en çok pay sahibi emekçilerindendir” dedi.

Başkan Erdoğan’dan, şafak vaktinde üyelerine ziyaret

Denizli Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu ile Meclis Üyeleri, 48 esnafın faaliyet gösterdiği Denizli Toptancı Hali’ndeki ticaret erbabına sürpriz yaptı.

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, Başkan Yardımcıları Hasan Aracı ve Melek Sözkesen, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kocabay, Kemal Tuncer ve Murat Can, DTO Meclis Üyeleri Muhammet Alan ve Halil Öztürk ile birlikte, günü ilk ışıklarıyla hal esnafının elini sıktı.

Üyeleriyle tek tek görüşen Başkan Erdoğan, işlerinin bereketli olmasını diledi. Odadaki faaliyetleri ve projeleri ile 2020 Denizli Yılı çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Erdoğan, üyelerin istek, öneri ve varsa dertlerini de dinledi. Denizli Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği (DEMESKO) Başkanı Cemil Dinç ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Başkan Erdoğan; Denizli Hali ile işlerinin durumunu istişare etti. Esnaf, var güçleriyle daha fazlasını yapmak ve Denizlililer’in ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını dile getirdi.

“ÜYELERİMİZDEN POZİTİF ENERJİ ALDIM”

Üyeleriyle sık sık bir araya gelip, beklenti ve sıkıntılarını görüştüklerini söyleyen Başkan Erdoğan, “Bugün, sebze ve meyve komisyoncularımızla bir araya geldik. Esnaf kardeşlerimizin çoğunluğunun gençlerden oluştuğunu gözlemledim ve mutlu oldum. Sohbetlerden pozitif bir enerji aldım. Güzel sözler duymak bizleri de sevindirdi. DTO yönetim kurulu, meclisi, komite üyeleri ve çalışanları olarak, Denizli’deki üyelerimizin her an hizmetindeyiz. Yeter ki, bizden talep edilsin; gücümüzün yettiği yere kadar gideriz. Denizli’miz için hizmet etmek için varız. Bizleri ağırlamaları dolayısıyla, çok teşekkür ediyor, bereketli ve hayırlı işler diliyorum” dedi.

DEMESKO BAŞKANI DİNÇ, ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ

DEMESKO AŞ Başkanı Cemil Dinç ise, Başkan Erdoğan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımız Uğur Erdoğan, Denizlimiz için çok güzel faaliyetler gerçekleştiriyor; bunları yakından takip ediyoruz. Biz de hal esnafı olarak, DTO üyesiyiz. Bugün henüz besmeleyle işe başlamışken, sizi de aramızda görmek, bizleri çok mutlu etti” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211