Başkan Erdoğan’dan yapı sektöründeki üyelerine ziyaret

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, odalarının 3’üncü Meslek Komitesi üyeleriyle, DTO üyesi inşaat taahhüt, müteahhitlik, yapı denetim ve mühendislik firmalarını ziyaret etti. Firmaların sahipleri, Başkan Erdoğan’a yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, üyelerini ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Erdoğan, son olarak 3’üncü Meslek Komitesi’ne bağlı ikamet amaçlı konut inşaatı grubunda bulunan üyeleriyle görüştü. İlk olarak Halitcan İnşaat'ın sahibi Nuri Çetin'i ziyaret eden Başkan Erdoğan, Doğan Demircioğlu Caddesi'ndeki ofisinde sektörleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Erdoğan, aynı sektörden Batuhan İnşaat'ın sahibi Eşref Çetin ve Univcity İnşaat'ın sahibi Celal Çetin ile Halil Çetin’le de bir araya geldiği ziyaret sonrasında, Merkezefendi Yapı Denetim ile Denizli Narin Yapı Denetim’in sahipleri Mehmet Oğuzhan Şahan, Muhammet Özdemir ile Gökhan Bekar'ı da Sırakapılar Mahallesi’ndeki iş yerlerinde ziyaret etti. Melisa İnşaat'ın sahibi Maşuk Ataş, Rahmi Ataş ve Ahmet Soyupak ile de ofislerinde bir araya gelen Başkan Erdoğan ile beraberindeki DTO Meslek Komitesi Üyeleri, Reelkaya İnşaat'ın sahibi Kadir Kaya ile de sektörleriyle ilgili istişarede bulundu.

Daha sonra Pak İnşaat'ın sahipleri Reis Yıldırım ile Veysel Yıldırım ile de işletmelerinde görüşen Başkan Erdoğan, sektörleri hakkında bilgi aldı. Ayrıca Başkan Erdoğan, Bozkuş Mühendislik'in sahibi Harita Mühendisi Ümit Bozkuş’u da ziyaret edip sektörleri ve odalarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başkan Erdoğan, ekibiyle son olarak DMK Mimarlık, Gökhan Mühendislik ve Detay Mühendislik'in sahibi Mahfuz Karabalık’ı ziyaret etti.

BAŞKAN ERDOĞAN’A TEŞEKKÜR

Ziyaretlerinde firma sahipleri Başkan Erdoğan’a teşekkür ederek, “Denizli Ticaret Odamız, sizin başkanlığınızda daha da aktif hale geldi. Firmalarımıza kadar gelip halimizi hatırımızı soruyorsunuz; bizi dinliyorsunuz. Fikrimizi alıyorsunuz. Komite başkanımız ile üyeleri de bizleri sıkça ziyaret edip, işlerimiz ve sektörümüzle ilgili görüş alışverişinde bulunuyorlar. Hepinize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz” dediler.

“ÜYELERİMİZİN GÖRÜŞLERİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR”

Odalarının 3'üncü Meslek Komitesi’yle, üye ziyaretlerine kesintisiz devam ettiklerini belirten Başkan Erdoğan, oda faaliyetlerinde “Daha büyük işler başarmak için, azmetmek ve hiç durmadan çalışmak gerekir” düsturuyla hareket ettiklerini belirtti. Bu ziyaretlerde üyelerinin işleri ve meslekleriyle ilgili görüş, talep ve beklentilerini dinlediklerini de anlatan Başkan Erdoğan, “Denizli inşaat sektörü gücünü, gecesini gündüzüne katarak çalışıp insanımıza iş ve aş olmuş birbirinden değerli yatırımcılarımızdan alıyor. Bu sektörde yer alan üyelerimizin eşsiz emeği ile alın terinin karşılığı, Denizlimize kazanç olarak geri dönüyor” dedi. Ziyaretleriyle ilgili konuşan Başkan Erdoğan, “Üyelerimizle, her an her yerde birlikte olmaya gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda, Denizli Ticaret Odamızın 3’üncü Meslek Komitesi’yle de üyelerimizi ziyaret ettik; sektörleri ve odamızla ilgili fikirlerini dinledik. Bizler, ‘Üyelerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir’ anlayışıyla görev yapıyoruz. Onlarla her fırsatta buluşuyor, ziyaret ediyor ve odamızla ilgili görüş ve beklentilerini dinliyoruz. Bu ziyaretlerimizde de faaliyetlerimiz, odamız ve sektörleriyle ilgili görüş ve önerilerini aldık. Görüşleri bizim için altın değerindedir; her birine tek tek teşekkür ederiz” değerlendirmesinde bulundu.

DTO’NUN MESLEK KOMİTELERİ OLDUKÇA FAAL

Başkan Erdoğan’a ziyaretlerinde DTO 3’üncü Meslek Komitesi’nin Başkanı Mustafa Demirayak, aynı komiteden Denizli Ticaret Odası Meclis Üyeleri Erol Kaya, Anadolu İnşaatçılık Taahhüt’ün sahibi Mehmet Taştan, Narin İnşaat’ın sahibi Mehmet Oğuzhan Şahan, Mutlu İnşaat Emlak’ın sahibi Mutlu Başaran ile 3’üncü Meslek Komitesi üyeleri Tayyip Yolcu Özyolcular İnşaat Emlak Otomotiv’in sahibi Tayyip Yolcu ve Ümit İnşaat’ın sahibi Ümit Alcalık eşlik etti. Başkan Erdoğan ayrıca esnaf ziyaretlerini de sürdürdü. Saraylar Mahallesi’ndeki Kapalı Çarşı’da uzun süredir faaliyet gösteren işletmelerden Saatçi Amca’ya gitti. Sahibi Mustafa Öngören ile mesleği, işleri ve sektörleriyle ilgili istişarede bulundu. Başkan Erdoğan, ardından Hürriyet Matbaası’na geçerek matbaacı Hakan Efe ile bir araya geldi. Efe ile de sektörleri hakkında istişarede bulunan Başkan Erdoğan, “hayırlı işler” dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2022, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER