Başkan Filiz’den DRT Denizli’ye ziyaret

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’nde Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlayan Cem Kaytan’ı ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’nde Genel Yayın Yönetmeni olarak göreve başlayan Cem Kaytan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Filiz; “DRT Denizli Televizyonu, bizim için hem bulunduğu ortam bakımıyla komşumuz hem de gönül dostumuz. DRT Denizli Radyo Televizyonu, kurulduğu günden beri bizimle olan muhabbetini sevgisini diyaloğunu biliyoruz. Ekip arkadaşlarımızı tanıyoruz, sizler de bizim çalışma arkadaşlarımızsınız. Gittiğimiz her yerde bizimle berabersiniz. Böyle güzide bir kurumun başında yeni gelen genel yayın yönetmenimizi tebrik ediyorum. Sağ olsun o da Denizli’ye gelir gelmez ayağının tozuyla Muhammet Karaçay abimizle beraber iş yerimize geldiler. Taziye dileklerini ilettiler, orada bir tanışma imkanımız oldu. Kendisinin Muğla’dan geldiğini bahsettiğinde Muğla’yla ilgili ortak arkadaşlarımız dostlarımız olduğunu gördük. Basın yayın kuruluşlarında çok önemli tecrübelere sahip birisi olarak kendisini tekrar tebrik ediyorum. Denizli’ye hoş geldiniz sefa getirdiniz. Denizli güzel bir ildir. Denizli’ye gelen Denizli’den ayrılmak istemez. Denizli’yle ilgili güzel haberleri ulusala taşıdığımız, inşallah kazasız belasız bütün ekip arkadaşlarınızla ekibin uyum içinde birlikte uyum içinde çalışacağı günleri yeni genel yayın yönetmeninizle birlikte olmasını ben diliyorum. Sizleri de kutluyorum, yayın hayatınızda yeni binanızda başarılar diliyorum. DRT Denizli Radyo Televizyonu’nun Denizli’deki basın yayın ve görsel medyada çok önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER