Başkan Garip’ten Başsavcı Yılmaz’a ziyaret

Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şube Başkanı Av. Yusuf Garip, dernek yönetim kurulu üyeleri, Adli Yılın açılışı nedeniyle Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Garip’ten Başsavcı Yılmaz’a ziyaret

Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şube Başkanı Av. Yusuf Garip ile dernek yönetim kurulu üyesi avukatlar; Cemil Alperen Cengiz, Alptuğ Burak Karatepe, Himmet Kocayiğit ve Mustafa Sarı, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Ergül Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

2019-2020 Adli Yıl açılışı nedeniyle gerçekleştirilen ziyarette; Başsavcı Yılmaz, Türk Hukuk Enstitüsü Derneği Denizli Şubesi yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkürlerini iletti.

Başsavcı Yılmaz, ülkede ve Denizli’de adaletin tescili için gayret gösteren tüm hakim, savcı, avukat ve adliye çalışanlarına yeni dönemde başarılar diledi.

“YENİ DÖNEMİN HEYECANI İÇİNDEYİZ”

Temennilerinden dolayı Başsavcı Yılmaz’a teşekkür eden Başkanı Yusuf Garip, Adli Yılın hayırlar getirmesini isteyip, yeni dönemin heyecanı içinde olduklarını aktardı.

Türkiye’nin hukuk devleti kimliğine bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak destek vermeye de aralıksız devam edeceklerini aktaran Başkan Garip, “Türk Hukuk Enstitüsü Derneği, 42 yıldır Türk mevzuatının; milli ve demokratik hukuk devleti ruhuna uygun bir bütünlükle geliştirilmesine, yorumuna ve uygulanmasının teminine çalışmaktadır. Denizli Şube olarak da hukuk devleti, adalet, eşitlik ilkelerinin tüm kamu kuruluşları ile toplumun her kesimine yaygınlaşması için çalışmaktayız” dedi.

Garip, yeni Adli Yıl döneminin meslektaşlarına, hakim ve savcılara, adliye çalışanlara hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER