Başkan Gökbel’den temel atma törenine davet

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ tarafından başlatılacak olan 95 milyon Liralık altyapı yatırımının temel atma töreni 20 Ekim Pazar günü saat 13.30'da yapılacak. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, gerçekleştirilecek temel atma törenine, herkesi davet etti.

Başkan Gökbel’den temel atma törenine davet

Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ; Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Karşıyaka ve Deliktaş Mahalleleri’nin içme suyu ve kanalizasyon hatlarını baştan aşağı değiştirerek, yağmur suyu hatları döşeyeceği 95 milyon Liralık altyapı yatırımının temel atma töreni; 20 Ekim Pazar günü saat 13.30'da yapılacak. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, bölgede yaşayan vatandaşları törene davet etti. Başkan Gökbel, “Siyaseti sadece millete hizmet aracı olarak gören anlayışımızın sonucudur. Biz de AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı olarak milletimizin ihtiyaçlarını, kamu kurumlarına aktarma ve takipçi olma konusunda büyük hassasiyet gösteriyoruz.

Pamukkale halkının daha iyi hizmet alması için gerek ilçe belediyemiz, gerekse Büyükşehir Belediyemiz nezdinde talepkar ve takipçi olma misyonumuzu yerine getiriyoruz. AK Parti demek; hizmet demektir. AK Parti siyaseti verilen sözlerin yerine getirilmesi ilkesi üzerine kuruludur. 5 mahallemizde gerçekleştirilecek altyapı çalışması da AK Parti’nin verdiği sözleri mutlaka yerine getirdiğinin göstergesidir. Bu büyük projeye ilk kazmanın vurulacağı törende milletimizle birlikte olmak en büyük arzumuzdur. Coşkumuzu hemşehrilerimizle paylaşmak istiyoruz. 5 mahallemizin çağın şartlarına uygun, modern bir altyapıya kavuşmasını sağlayacak çalışma için başta Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan olmak üzere süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çalışmanın mümkün olan en kısa sürede, kazasız belasız tamamlamasını ve yeni altyapı sisteminin devreye alınmasını diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 11:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih Soylu
Fatih Soylu - 4 ay Önce

Başka yerlerde inşaatlara başlayacağınıza, önce çamlık'da yarım kalan üst-yapı çalışmanızı bitirin ...

SIRADAKİ HABER