Başkan Gülbay projelerini açıkladı “Buldan’ın birleştirici gücüyüz”

Buldan Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Gülbay, projelerini Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen basın toplantısında açıkladı. Gülbay, önümüzdeki dönemde seçildikleri takdirde birçok önemli projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.

Başkan Gülbay projelerini açıkladı “Buldan’ın birleştirici gücüyüz”

Buldan Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Buldan Belediye Başkan Adayı Mustafa Gülbay, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı basın toplantısında önümüzdeki dönemde seçildikleri takdirde birçok önemli projeyi hayata geçireceklerini açıkladı. Başkan Gülbay, “İsraf son bulsun soframız bereket bulsun’ seçim kampanyasıyla tüm Buldanlı vatandaşlarımıza ulaşacağız. Önemli olan birlik ve beraberlik içerisinde herkese hizmet götürebilmek. Buldan’ın birleştirici gücüyüz. Bütün partilere de eşit mesafedeyiz. Şimdiye kadar Buldan için çalıştık, seçilirsek bundan sonrada bu devam edecek. Gerçekleştirdiğimiz festivaller devam edecek ancak ana konumuz ekonomik krizle başa çıkmak olacak. Krizle başa çıkabilmenin en büyük gücü beraberlik… Bu ülke bundan dolayı çok bedel ödedi” dedi.

“HİÇBİR ÇOCUK YATAĞA AÇ GİRMEYECEK”

Başkan Gülbay, “Buldan için önümüzdeki dönem için ülkemizde ve dünyada ciddi ekonomik kriz görüyoruz. Projelerin asıl yönü istihdama olacak. Şehrin güzelliği içinde çalışacağız ama öncelik istihdamda olacak. Buldan’da hiç kimse aşsız, işsiz olmayacak. Hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek. Detaylı biçimde bunun üzerine eğildik. Buldan’a yatırımcı getireceğiz. Görüşmelerimiz devam ediyor. İlçemizde ortaklaşa çalışma gerçekleştireceğiz. Krizden uzak durmaya çalışacağız. Allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin. Birlik ve beraberlik olması gerekiyor. Her partiden arkadaşımız var yanımızda… Bizim bütçemiz 17 Milyon Lira bütçemiz belli. Gelir konusunda sıkıntılar oluyor ” diye konuştu.

GÜLBAY’IN 2019-2024 YILI PROJELERİ:

1000 Kişinin Çalışacağı Geri Dönüşüm Fabrikası

Tarım Makinaları Fabrikası

Buldan Jeotermalle Zenginleşecek

Buldan Çiftçisinin Yüzü Hayvancılıkla Gülecek

Bölmekeya’da Uygulamalı Turizm Meslek Lisesi

Buldan Ev Pansiyonculuğu

Yenice İç Çamaşırı Fabrikası

Enerji Tüketim Kooperatifi

Tripolis Roma Çeşmesi Restorasyonu

Huzurevi

Bölmekeya’da Termal Hotel Ve Sağlık Myo

Köy Ar-Ge Evleri

Kreş

Meyve Kurutma Tesisi

Otoparklar

Buldan Ve Yenicekent Pazar Yeri

Termal Yüzme Havuzu

Gübre Paketleme Tesisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211