BAŞKAN GÜLBAY’DAN BAŞARILI PERSONELE TEŞEKKÜR

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, yapmış oldukları çalışmalarla halkın takdirini kazanan belediye personelleri; Halil Kırsoy, Yaşar Demir ve Fatma Akgören’e teşekkür belgesi takdim etti.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, belediyenin Emlak Servisi’nde görevli Halil Kırsoy, Stadyum görevlisi Yaşar Demir ve Sağlık personeli Hemşire Fatma Akgören’e teşekkür belgesi takdim etti. Belgelerini veren Başkan Gülbay, özverili çalışmaları ve belediyenin çıkarlarını korumada gösterdikleri üstün gayret için teşekkür etti.

Daha önce Belediye Destek Hizmetleri’nde çalışan Halil Kırsoy, Emlak Servisi’ne geçtikten sonra tahsil etmede zorlanan gelirleri iki misline çıkardığı için, Stadyum Görevlisi Yaşar Demir, ilçe stadyumu ve çevresindeki plastik şişe, metal kutu, cam ve kağıtları toplayarak belediyeye ek gelir kazandırdığı ve doğaya yaptığı katkı nedeniyle, Hemşire Fatma Akgören de ‘Belediye Gönüllüsü’ olarak ücretsiz yaptığı sağlık çalışmaları nedeniyle teşekkür belgesi almaya hak kazandılar.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER