Başkan Güngör Denizli firmalarını yalnız bırakmadı

İzmir'de 27.'si düzenlenen Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, fuarda stant açan Denizli firmalarını yalnız bırakmadı.

Başkan Güngör Denizli firmalarını yalnız bırakmadı

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör ve ekibi, İzmir'de bu yıl 27.'si düzenlenen Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nı ziyaret etti.

Denizli'den fuara katılan firmaların stantlarını ziyaret eden Başkan Güngör ve beraberindekiler, Denizli firmalarına başarılar diledi.

Fuara ilişkin açıklama yapan Başkan Güngör; “Fuarda toplamda 59 Denizlili firmanın katılım sağlaması, bizleri gururlandırdı. Ziyaret ettiğimiz tüm katılımcıların fuardan memnun oldukları ve yurtdışından da yoğun ziyaretçilerin geldiğini duymak ve görmek, bizleri ayrıca Denizlimizin ekonomisi için sevindirici bir haber oldu. Bu yıl 27'ncisi düzenlenen fuarda, Denizlimizin seçkin mermer ve makina firmaları başta olmak üzere katılan tüm firmalara başarılar dilerim. Ülkemizin geleceği için faydalı ve güzel bir organizasyon olmasını temenni ediyorum" İfadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER