Başkan Güngör, gönül köprüleri kuruyor

Göreve geldiği günden bugüne 9 ilçe ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, vatandaşlarla gönül köprüsü kurma ya devam ediyor.

Başkan Güngör, gönül köprüleri kuruyor

Göreve geldiği günden bugüne 9 ilçe ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, gittiği ilçelerdeki vatandaşlarla gönül köprüsü kurmaya devam ediyor.

İlçe ziyaretlerini sürdüren Başkan Güngör, Bekilli ve Baklan İlçeleri’nde önce belediye başkanlarını ardından ilçe esnafını ve son olarak da ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

Vatandaşların ve Ak Partili belediyelerin sorunlarını dinleyip, çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Güngör, “Ak Parti’nin başarısı için gidilmedik hiçbir yer bırakmayacağız. Ülkenin ve vatandaşların sorunlarını çözmek için canla başla çalışan iktidarımızın başarılı olması için biz sahada olacağız. Yarın seçim olacakmış gibi ekibimle birlikte ilk günden itibaren çalışmaya başladık. Bundan sonra da tempomuzu artırarak çalışmayı ve hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Denizlimizde çalınmadık kapı bırakmayacağız. Hedefimiz 2023 seçimleri” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER