Başkan Güngör iftarını Çardak’ta açtı

AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Çardak İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu iftar programında teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Başkan Güngör, iftar programından sonra ise taziye ziyaretinde bulundu.

Başkan Güngör iftarını Çardak’ta açtı

AK Parti Çardak İlçe Başkanlığı iftar programı düzenledi. İftar programına; AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Çardak Belediye Başkanı Hüsnü Yılmaz, İlçe Başkanı Nazif Korkmaz, ilçe yönetimi ve mahalle başkanları katıldı. Çardak Teşkilatı’yla bir araya gelen Başkan Güngör, “Tüm dünyada yaşanan ve hissedilen 11 ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayını birlikte yaşıyoruz. Bizler bu ayı en güzel ve en verimli şekilde geçirmek için elimizden geldiğince çabalıyoruz. Oruçlarımızı hep birlikte açarak berekete herkesi ortak ediyoruz. Yaptığımız etkinliklerle ve kurduğumuz sofralarla bir araya gelerek Ramazan’ın tadını ve duygusunu ortak paydada buluşturuyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecek yıllarda da birlik ve beraberlik içinde bu mübarek ayı hep birlikte yaşamayı Allah’tan niyaz ederim. Birlikte nice Ramazanlara…” ifadelerini kullandı.

“ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMAYA ÇALIŞANLARA FIRSAT VERMESİN”

İftar programının hemen ardından Çardak İlçe Başkanı Mehmet Pala’nın evine konuk olan Başkan Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, buradaki ziyaretin ardından önceki dönem Çardak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Buran’ı da ziyaret etti. Başkan Güngör; “Bizler bu dava uğruna ömrünü adamış, ‘gece-gündüz’ demeden tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu dava uğruna önceki dönemlerde görev almış ve birçok etkin faaliyette bulunmuş önceki dönem yönetimimizden Allah razı olsun. Var gücümüzle çalışmaya devam ederek bu davayı yaşatacağız. Bizleri her zaman olduğu gibi bugün de misafirperverlikleriyle onurlandırdılar. Allah birliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermesin. İlçe Başkanımıza ve yönetimine, belediye başkanımıza ve meclis üyelerimize, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza ve yönetimlerine, önceki dönem ilçe başkanlarımıza, mahalle başkanlarımıza ve tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞKAN GÜNGÖR’DEN TAZİYE ZİYARETİ

Başkan Güngör, ilçe teşkilatı ile birlikte Saray Mahallesi sakinlerinden Ramazan Demiral’a taziye ziyaretinde bulundu. Merhumenin eşi Ramazan Demiral’a taziyelerini ileten Başkan Güngör, “Başta Neşe Hanımefendi olmak üzere fani dünyadan ahirete intikal etmiş tüm kardeşlerimize Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim, imanı hayat felsefesi olarak bilelim, öldüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim. Vefat eden tüm kardeşlerimizin mekanları cennet olsun. Allahım rahmetlerini bol bol ihsan eylesin. Onları cennetine buyur eylesin. Geride kalan sevdiklerine de bol bol sabreylesin” dedi. Ramazan Demiral ise “Bizleri bu acı günümüzde ziyaret eden, acılarımızı paylaşan ve taziye ziyaretinde bulunan Yücel Güngör’e teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER