Başkan Güngör Tavas’ta

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, ilçe gezileri kapsamında Tavas’ta vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, ilçe gezileri kapsamında Tavas’ta incelemelerde bulundu. AK Parti İl Teşkilatı ile birlikte Denizli'nin Tavas İlçesi’ne giden Başkan Güngör, AK Parti ilçe başkanlığında partililerle buluştu.

Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakçı tarafından karşılanan Başkan Güngör, daha sonra Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı İnamlık’tan ilçenin sorunları hakkında bilgi alan Yücel Güngör, ilçe merkezindeki iş yerlerine uğradı.

İlçe esnafı ile sohbet edip dert ve taleplerini dinleyip not aldı.  Ziyarete ilişkin açıklama yapan Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık; “Ak Parti Denizli İl Başkanımız Yücel Güngör ile Ak Parti Tavas İlçe Teşkilatımızı ziyaret ederek kıymetli dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. İnandığımız bu yolda kıymetli dava arkadaşlarımızla birlikte yürümeye devam ediyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

“2023 YOLUNDA BÜYÜK TÜRKİYE GELECEĞİMİZİ İSTİŞARE ETTİK"

İlçede vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Güngör; “ Tavas İlçe teşkilâtımızı ziyaret ettik. 2023 yolunda Büyük Türkiye geleceğimizi istişare ettik. İlçemiz hakkında istişarede bulunduk. Tüm teşkilât mensuplarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Tavas esnafımızla ve Tavaslı hemşehrilerimizle bir araya geldik. Nazik misafirperverlikleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2021, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER