Başkan Güngör’ün ilk ziyareti Sait Atıcı’ya oldu

Başkanlık bayrağını Necip Filiz’den devralan AK Parti İl Balkanı Yücel Güngör, ilk ziyaretini yaklaşık 15 yıl birlikte çalıştığı kent sanayisinin hayırsever ve duayen iş insanı Altınbaşak Tekstil Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Said Atıcı’yı evinde ziyaret etti.

Başkan Güngör’ün ilk ziyareti Sait Atıcı’ya oldu

Başkanlık görevini Necip Filiz’den devralan AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, ilk ziyaret, hayırsever ve duayen iş insanı Altınbaşak Tekstil Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Said Atıcı’yı ziyaret etti. Atıcı’nın evinde gerçekleşen ziyarette Başkan Güngör, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Said Atıcı için gönderdiği özel hediyeyi teslim etti ve selamlarını iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Atıcı; “Sen bizim evladımızsın. Maddi manevi olarak yanındayız. Allah yolunu açık etsin” diye konuştu.

“HAKKIMIZI BU DÜNYADA ASLA ÖDEYEMEYİZ"

Ziyarette konuşan Başkan Güngör; “Benim bugünlere gelmemde yetişmemde sizlerin katkısı büyük. Disiplin içerisinde islerimi yapma alışkanlığımı sizlerin sayesinde kazandım. Sizlerin bize tavsiyesi her zaman yol gösterici olacak. ‘Ürünün paketinin üstünde ne yazıyorsa içinde de mutlaka o olacak’ talimatınızı, asla unutmayacağım. Biz de bu talimatınızı hem iş hayatımıza hem de davranışlarınıza uygulayarak bugünlere sizlerin destekleriyle geldik. Biz size olan hakkımızı bu dünyada asla ödeyemeyiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER