BAŞKAN GÜRLESİN DERTLERE DERMAN OLUYOR

BAŞKAN GÜRLESİN DERTLERE DERMAN OLUYOR

Her zaman halkın yanında olan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in her ayın ilk pazartesi günü gerçekleştirdiği ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’nün Haziran ayı toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti. 
Vatandaşların dertlerini dinlediklerini ifade eden Başkan Gürlesin, “Sorunu olan vatandaşımızı dinlemek ve elimizden geleni yapmak bizim görevimiz” dedi. 

Yaptığı her proje ile farkını ortaya koyan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, geleneksel hale getirilen ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ buluşmaları tüm hızıyla devam ediyor. İlki 2017 yılının Şubat ayında gerçekleşen halk günün Haziran ayı buluşması, Pamukkale Belediyesi YSE yerleşkesinde bulunan Pamuk Kafe’de yapıldı. ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ne derdini, dile getirerek sesini duyurmak isteyen vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Katılan tüm vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Gürlesin, yardımcıları ile birlikte çözüm için ne gerekiyorsa yapıyor.  

“HALKIMIZIN DERDİ BİZİM DERDİMİZ”
“Halkımızın derdi bizim derdimiz” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Halkımızla her fırsatta bir araya geliyoruz. Ancak, her ayın ilk Pazartesi günü halk günlerimizde vatandaşlarımızı belediyemizde ağırlıyoruz. Burada belediye ile ilgili sıkıntıları olan vatandaşlarımızı dinliyoruz. Yapılabilecek olan bir şey varsa anında çözüm buluyoruz. Diğer kurumlarla ilgili bir konuysa neler yapılması gerekiyorsa vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Ben inanıyorum ki Halk Günü’ne katılan vatandaşlarımızın sorunlarının büyük çoğunluğunu çözüyoruz. Biz her zaman olduğu gibi halkımızı dinlemeye devam edeceğiz” dedi. 

GÜN BOYU DEVAM ETTİ
Ayrıca, en çok talep olan konulardan olan iş ile ilgili olarak halk günü buluşmalarında İŞKUR masası da iş arayan vatandaşlara hizmet vermeye devam etti. Gün boyu devam eden ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ Haziran ayı buluşmasına katılan vatandaşlar ise uygulama sayesinde var olan dertlerini dile getirme fırsatı bulduklarını ifade ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER