BAŞKAN GÜRLESİN: 'EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK'

BAŞKAN GÜRLESİN: 'EĞİTİME DESTEĞİMİZ SÜRECEK'

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, yenieğitim öğretim yılı ile ilgili olarak mesaj yayımladı. 2016 2017 eğitim öğretim yılında öğrencilere ve öğretmenlere başarılar dileyenGürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak ilçemizde eğitim ve öğretimin kalitesiniartırmak adına verdiğimiz desteğe bu yılda aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,2016-2017 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla ilgili mesaj yayımladı.  “Ülkemizde olduğu gibi ilçemizde de 2016-2017eğitim-öğretim yılına başlamanın mutluluğu içerisindeyiz” diyen PamukkaleBelediye Başkanı Gürlesin “Dünyanın hızlı değişiminde, en önemli faktörüneğitim olduğu inkar edilemez bir gerçektir. Ülkemizin ihtiyacı olan eğitilmişinsan gücü; ilim, irfan yuvası olan okullarımızda yetiştirilmektedir. Ülkemiziçin yeni ufuklar açacak olan, geleceğimizin mimarı öğrencilerimizin ve değerliöğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutluyorum” dedi.

“DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

“Pamukkale Belediyesi olarak ilçemizde eğitim ve öğretimin kalitesini artırmakadına verdiğimiz desteğe bu yılda aralıksız devam edeceğiz” diyen Gürlesinmesajında şu görüşlere de yer verdi; “Çünkü eğitimi çok önemsiyoruz.Geleceğimiz olan çocukların en iyi ortamlarda eğitim alarak, tam donanımlıyetişmelerine olanak sağlamak için belediye olarak bu çalışmamızla katkısunuyoruz. İlçe sınırlarında bulunan 128 okulumuzun tamamına ulaşarak,ihtiyaçlarını gidermek için yoğun bir çalışma içindeyiz. Ciddi anlamda eğitimedev bir bütçe sunuyoruz. Okullarımız da fiziki ve donanım açısındaneksikliklerinin yanında ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarına ulaşarakeğitim desteği veriyoruz. Ülkemiz için yeni ufuklar açacak olan, geleceğimizinmimarı öğrencilerimizin ve değerli öğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılınıkutluyorum”

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER