BAŞKAN GÜRLESİN, GENÇ ASKON’U AĞIRLADI

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik Kurulu (Genç ASKON) Denizli Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Çakır ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı. Belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Gürlesin, genç iş adamlarına başarılar diledi.

BAŞKAN GÜRLESİN, GENÇ ASKON’U AĞIRLADI

Genç iş adamlarını yetiştiren bir okul niteliği taşıyan, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Gençlik Kurulu (Genç ASKON) Denizli Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Çakır ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Çakır, Ağustos 2018’de Denizli’de Genç ASKON olarak ekiplerini kurduklarını ve sivil toplum kuruluşu anlamında çalışmalara hemen başladıklarını söyleyerek, Başkan Gürlesin’e dernek çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.  Çakır, “Genç ASKON olarak projelerimiz var. İlerleyen zamanlarda güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Genç işadamları olarak bizler de, Pamukkale Belediyemizin çalışmalarını yakında izliyor ve Pamukkale’de yaşayan halkımız adına güzel, dev projelere imza atan Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğunu memnuniyetini dile getiren Başkan Gürlesin, “Sivil Toplum Kuruluşlarımız bizim için önemli. Pamukkale Belediyesi olarak ülkemizin gelişmesine katkı veren STK’larımızla her zaman el ele olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi. Başkan Gürlesin, Pamukkale Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projelerle ilgili genç iş adamlarına bilgiler aktardı.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER