BAŞKAN GÜRLESİN, MÜSİAD YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

BAŞKAN GÜRLESİN, MÜSİAD YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Denizli Şube Başkanı İsmail Biltekin ve beraberindeki MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret ederek, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. Dernek olarak gerçekleştirdikleri faaliyetlerden bahseden Başkan Biltekin, göreve geldiği günden bu yana kurumlar arası işbirliğine önem vererek, önemli çalışmalara imza atan Başkan Gürlesin’e teşekkür etti. Başkan Biltekin, Pamukkale İlçesi adına Başkan Gürlesin’in çok önemli projelere imza attığını da ifade ederek, Pamukkale Belediyesi’nin çalışmalarını yakından izlediklerini ve takdirle karşıladıklarını söyledi.

Başkan Gürlesin de,  Başkan Biltekin ve beraberindeki MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana her zaman ilçemizin gelişmesi noktasında kurumlar arası işbirliğine önem vererek çalışmalarımızı yürüttük. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği de şehrimizde ki önemli sivil topluplum kuruluşlarımızdan biri. Kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER