BAŞKAN GÜRLESİN PAÜMED YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Üniversitesi Mezunlar Derneği (PAÜMED) yönetimini makamında ağırladı.

Pamukkale Üniversitesi mezunları ve öğrencileri arasındaki iletişimi, bilgi paylaşımını ve dayanışmayı artırmak, üyelerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla kurulan Pamukkale Üniversitesi Mezunlar Derneği (PAÜMED) yönetim kurulu üyeleri, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i ziyaret ederek, dernekleri hakkında bilgiler verdiler.

PAÜMED Başkanı Hamza Kocatepe, başkan yardımcısı Çağlar Akdağoğlu, Pamukkale Belediyesi’nin çalışmalarını yakında izlediklerini ve ilçe halkı adına yapılan projeleri takdirle karşıladıklarını belirterek, Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ettiler. Dernek Başkanı Hamza Kocatepe, “Derneğimiz ve Pamukkale Belediyesi’nin ortak projelere imza atmasını çok isteriz.

Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin’in başarılı çalışmalarını görüyoruz. Sivil toplum örgütleriyle de sürekli iş birliğinde vatandaşlarımızın yararına her projeye destek oluyor. Temennimiz birlikte güzel projelere imza atmak” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gürlesin,  PAÜMED’in başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını belirtti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER