Başkan Gürlesin Şehit Uyğun’u unutmadı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 2016 yılında Hatay’ın Yayladağı İlçesi’nde devriye gezerken şehit edilen Mustafa Uyğun’un için düzenlenen pilav hayrına katıldı.

Başkan Gürlesin Şehit Uyğun’u unutmadı

Hatay'ın Yayladağı İlçesi Suriye sınırında 15 Şubat 2016 tarihinde insan kaçakçılarına müdahale ederken şehit olan Uzman Çavuş Mustafa Uyğun unutulmadı.

Suriye sınırından geçmek isteyen insan kaçakçılarına müdahale ederken bıçaklanarak şehit edilen Mustafa Uyğun'un şehit oluşunun 3. yıl dönümünde Denizli Güncel Trafik Yaşam Grubu tarafından hayır yemeği düzenlendi.

‘Şehit Uzman Çavuş Mustafa Uyğun’un adı verilen Pamukkale Mahallesi’ndeki okulun bahçesindeki hayır yemeğine Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de katıldı.

Burada vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gürlesin, Şehit Uzman Çavuş Mustafa Uyğun’un babası Cevdet Uyğun’a da bir kez daha baş sağlığı diledi. Burada vatandaşlara pilav ikram eden Başkan Gürlesin’e katılımcılar büyük ilgi gösterdi.

Kahramanların canları pahasına bu vatan için mücadele ettiğini belirten Başkan Gürlesin, “Pamukkalemizin şehitlerinden olan Mustafa Uyğun kardeşimize bir kez daha Allah’tan rahmet, acılı ailesine ve Türk milletine başsağlığı dilerim. Şehidimizin yer aldığı grup olan Denizli Güncel Trafik Yaşam Grubu’ndan arkadaşları geçen yıl ilk kez anma hayrı yapmışlardı. Bu yıl da ikinci kez yine aynı etkinlik düzenlendi. Biz de acılı ailemizin yayında olmak istedik. Katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211