BAŞKAN GÜRLESİN VATANDAŞLARLA ‘HALK GÜNÜ’NDE BULUŞTU

Pamukkale Belediyesi’nde her ayın ilk pazartesi günü gerçekleşen ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’nün Kasım ayı buluşması yapıldı. Vatandaşlar dertlerini Başkan Gürlesin’e anlatarak çözüm aradı.

BAŞKAN GÜRLESİN VATANDAŞLARLA ‘HALK GÜNÜ’NDE BULUŞTU

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin her zaman olduğu gibi halkın derdine derman olmaya çalışıyor. Her ayın ilk pazartesi günü belediye binası içinde yer alan Pamuk Kafe’de halka bir araya gelen Başkan Gürlesin, Kasım ayı halk günü buluşmasında yine vatandaşların derdini dinledi. Her ayın ilk pazartesi günü olduğu gibi Kasım Ayı’nda da vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade ede Başkan Gürlesin, “Biz her zaman halkımızın görüşlerini alıyoruz.

Ancak ayda bir kez de burada belediyede vatandaşlarımızı ağırlıyoruz. Şikayetlerini dinleyip bizim yapabileceğimiz bir konuysa hemen müdahale ediyoruz. Eğer bizim dışımızda çözülecek bir konu ise yönlendirme yapıyoruz. Halkımızın dertlerini bire bir dinleyip çözüm bulmak için gereken ne varsa yapıyoruz” dedi. Başkan Gürlesin, tek tek misafir ettiği Pamukkaleli vatandaşların dertlerine derman olmaya çalıştı.

VATANDAŞLAR ‘HALK GÜNÜ’NDEN MEMNUN

“Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” buluşmasına gelen vatandaşlar ise bu uygulamadan oldukça memnun. Karakurt Mahallesi’nden Ali Şahin, “Bu buluşmalar sayesinde halk olarak derdimizi başkanımıza aktarabiliyoruz. Bence bu uygulama örnek. Bunun devam etmesini diliyorum. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e bu imkan için teşekkür ederim. 4 yıllık bir belediye olarak yapılan çalışmalardan oldukça memnunuz” dedi. Kınıklı Mahallesi’nde yaşayan Ramazan Selçuk ise Halk Günü uygulanmasının önemli olduğunu belirterek, “Bu sayede halk başkanla görüşüyor. Başkan halkı dinliyor. Daha önceki dönemlerde randevu bile almak mümkün olmazken bu sayede başkana derdimizi anlatabiliyoruz. Çözüm ise hemen bulunuyor. Bunun için emeği geçenlere teşekkür ederim. Yapılan çalışmaların yanında halkın da dinlenmesi güzel bir uygulama” diye konuştu.

“SORUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN MUTLAKA BİR ADIM ATILIYOR”

Halk günü ile halkın vatandaşla buluşma imkanının daha da arttığını belirten Aktepe Mahallesi’nden Muhammer Karataş, “Halk günü çalışması bana göre yerinde. Sorunu olan vatandaşlar gelip derdini Başkan beye anlatabiliyor. Sorunun çözümü için mutlaka bir adım atılıyor. Bu uygulamanın devam etmesini istiyorum. Ayrıca Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e hem mahallemize hem de ilçe geneline yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER