BAŞKAN GÜRLESİN’DEN “JET” HİZMET

Pamukkale Belediyesi ilçede bulunan üstyapı çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak halkın hizmetine sunmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, İncilipınar Caddesi ile Ulus Caddesi’ni birbirine bağlayan Bursa Caddesi’nin belediyenin sorumluluğunda bulunan bölümündeki üstyapı çalışmalarını 10 günde tamamladıklarını söyledi.

BAŞKAN GÜRLESİN’DEN “JET” HİZMET

Pamukkale Belediyesi’nin, ilçeyi daha yaşanabilir hale getirmek adına gerçekleştirdiği çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Alt yapı çalışmaları bitirilen mahallelerde 85 milyon TL’lik yatırımla üstyapı atağının yüzde 90’ını tamamlayan Pamukkale Belediyesi, bu etapların dışında kalan alanlarda bulunan cadde ve sokaklardada üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaptığı hizmetler ve projelerle örnek ilçe belediye başkanlarından biri olan Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, sadece ilçe halkının değil, tüm Denizlilerin ulaşım ağı noktasında önemli olan cadde ve sokaklarda üstyapı çalışmalarını en hızlı şekilde tamamlamaya devam ediyor. Bursa Caddesi’nde Pamukkale Belediyesi’nin sorumluluk alanı içinde bulunan bölümde, altına RCC beton atılarak 450 ton asfalt ve kaldırım için bin 300 metrekare traverten kullanılarak 650 bin TL’lik hizmet yapıldı.

“HALKIMIZA EN İYİ HİZMETİ, EN KISA SÜREDE SUNUYORUZ”

Yapılan her çalışmanın en kaliteli şekilde, ivedilikle halka sunulması noktasında, tüm çalışmaları sürekli yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, özellikle şehir merkezinde bulunan üstyapı çalışmalarının kısa sürede bitirilmesinin önemli olduğunu söyledi. Bursa Caddesi’nin hızlı bir şekilde üstyapı çalışmaları bitirilen caddelerden biri olduğunu ifade eden Başkan Gürlesin, “İncilipınar Caddesi ile Ulus Caddesi’ni birbirine bağlayan Bursa Caddesi’nin Belediyemiz sorumluluğunda bulunan bölümündeki üst yapı çalışmaları sadece 10 günde bitirildi. Pamukkale Belediyesi olarak ilçemizde bulunan 4 büyük mahallemizde başlattığımız üstyapı çalışmalarımızı sonuna geldik. İncilipınar, Deliktaş, Fatih ve Cumhuriyet Mahallelerimiz’deki 85 milyonluk dev üstyapı atağımız dışında, Büyükşehir Belediyemiz tarafından altyapısı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda hemen üstyapı çalışmalarımıza başlıyor ve en kısa sürede tamamlıyoruz. Her zaman söylediğimiz ve en çok dikkat ettiğimiz nokta halkımızın mağdur olmaması. Bunun içinde çalışmalarımızın uzamadan kısa sürede bitirilmesi için hassasiyet gösteriyoruz. Öncelikle kaldırımların yapılması, sıcak asfaltının dökülmesi, çizgilerin yapılması gibi tüm üstyapı çalışmalarını kısa bir sürede bitirip vatandaşımızın hizmetine sunuyoruz” dedi.

“TÜM ÇABAMIZ; DAHA DA YAŞANABİLİR BİR PAMUKKALE İÇİN”

Hedeflerinin daha yaşanabilir bir Pamukkale olduğunun altını çizen Başkan Gürlesin, şunları söyledi: “Merkez mahallelerimizdeki güzelliğin ilçe geneline yaymak için durmaksızın çalışıyoruz. Bize verilen emaneti en iyi şekilde halka hizmet etmek için kullanıyoruz. Pamukkale 4,5 yıl öncesine göre çok farklı hizmetlerle tanıştı. Üst yapı çalışmaları bizim önem verdiğimiz ve halkımızın hizmetine hemen sunmak için çalıştığımız konulardan. Tüm çabamız; daha da yaşanabilir bir Pamukkale için. Yaptığımız her güzel projenin daha da güzelini daha da iyisini yapmak gayretimiz. Bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz” diye konuştu. Pamukkale Belediyesi ekipleri daha önce de Şehit Başsavcı Mustafa Alper Caddesi, Barbaros Caddesi, Necdet Adalı Sokak, Gençlik Merkezi’nin arkasında bulunan sokaklar, Kınıklı Mahallesi 6010 sokak ve Mimarlar Sokak, Tokat Caddesi, Ali Taşöz Caddesi, Eyüp Kepenek Caddesi, Şehir Dr.Munise Özcan Caddesi’ndeki çalışmaları 10-20 gün süren çalışmalarla tamamlayarak halkın hizmetine sunmuştu.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER