BAŞKAN GÜRLESİN’DEN PAMUKKALE SAKİNLERİNE HALK GÜNÜ DAVETİ

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale gelen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün Aralık toplantısı 3 Aralık 2018 Pazartesi günü gerçekleşecek. Başkan Gürlesin, “Halkımızın derdine derman olmak adına gerçekleştirdiğimiz geleneksel halk günü buluşmamıza tüm halkımızı bekliyoruz” diye konuştu.

BAŞKAN GÜRLESİN’DEN PAMUKKALE SAKİNLERİNE HALK GÜNÜ DAVETİ

Vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, geleneksel hale gelen ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ buluşlarının Aralık toplantısını 3 Aralık Pazartesi günü gerçekleştirecek. Buluşmanın bu ayki randevusu yine Pamukkale Belediyesi YSE’de bulunan ana binasındaki Pamuk Kafe’de ve saat 10.00’da yapılacak. Gerek mahalle buluşmaları, gerekse mahalle ve ev ziyaretleri ile ilçe halkıyla sık sık bir araya geldiğini söyleyen Başkan Gürlesin, “Halk günü toplantılarımızı geleneksel hale getirdik. Geleneksel halk günlerimizde, vatandaşlarımızı belediyemizde ağırlıyoruz ve toplantımızda tek tek vatandaşlarımızı dinliyoruz. Buluşmamızda halkımızın sorunlarını dinleyip çözümü için neler yapılması gerektiğini istişare ediyoruz.

Anında çözüm bulduğumuz birçok konu var. Bizim sorumluluğumuzda olmayan konularda da vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Her halk günümüzde olduğu gibi, Başkan Yardımcılarımız, daire müdürlerimiz ve yine iş arayanlar ile işçi arayanlar arasında köprü kurmak adına toplantımızda İŞKUR yetkilileri hazır bulunacak. Tüm gayretimiz, sırtına derdini yüklenip bize gelen vatandaşımızın bu yüklerini hafifletmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Pamuk Kafe’de 3 Aralık Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleşecek halk günümüze bekliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER