BAŞKAN İLHAN TEŞEKKÜR ETTİ

Denizli Barosu’nun 46. Olağan Genel Kurul’da tekrardan başkanlığa seçilen Av. Müjdat İlhan, sonuçların açıklanmasının ardından DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuştu. Başkan İlhan, “5. Kez bana bu onuru yaşatan meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Denizli Barosu tekrar teveccüh gösterdi” ifadelerini kullandı.

BAŞKAN İLHAN TEŞEKKÜR ETTİ

Denizli Barosu’nda 46. Olağan Genel Kurul heyecanı yaşandı. Mevcut başkan Av. Müjdat İlhan ve eski başkanlardan Av. Adil Demir’i geride bırakarak 5. kez üst üste başkanlığa seçildi. Seçimlerin ardından DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuşan Başkan İlhan, “Denizli Barosu tekrar teveccüh gösterdi. 46. Olağan Genel Kurul’da aday olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. 5. kez bana bu onuru yaşattıkları için meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz. Denizli Barosu’nda kurullardaki arkadaşlarımızla hizmet üretmeye devam edeceğiz. Allah utandırmasın” dedi.

“BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ VE ÜRETECEĞİZ”

Yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında da ipuçları veren Başkan İlhan, “Yönetimde yer alacak arkadaşlar birlikte çalışacağız ve üreteceğiz. Kurullar da yakında netleşecek. Buraya aday olan herkes hizmet etmek için aday oldu. Birlikte çalışacağız ve üreteceğiz. Hukukun üstünlüğünü bundan önce olduğu gibi bundan sonrada savunacağız. Baromuzun etkinliği ulusal düzeyde de hepimizce malumdur. Bunu sürdürmek istiyoruz. Günümüzde çok ihtiyaç hissettiğimiz evrensel hukuku kendi çapında ve yöresinde çalışmalar yaparak yaşatacağız. Biz yerelde ve genelde Denizli Barosu olarak laik, sosyal ve hukuk devletin savunucusu olduk bundan sonrada böyle devam edecek” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT-ALPER PARLAK​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER