Başkan Işık güven tazeledi

Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda 9’uncu olağan genel kurulunu gerçekleştiren Harp Malulü Gaziler, Şehitler ve Dul Yetimleri Derneği’nde mevcut Başkan Mustafa Işık, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Başkan Işık güven tazeledi

Harp Malulü Gaziler, Şehitler ve Dul Yetimleri Derneği Denizli Şubesi, 9’uncu Olağan Genel Kurulu’nu yaptı.

Çatalçeşme Oda Tiyatrosu’nda yapılan genel kurula; Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun, Harp Malulü Gaziler, Şehitler ve Dul Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, Harp Malulü Gaziler, Şehitler ve Dul Yetimleri Derneği Denizli Şubesi Başkanı Mustafa Işık ile üyeler katıldı.

Genel kurulda konuşan ve Denizli şubesinin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Harp Malulü Gaziler, Şehitler Ve Dul Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık, belediyelerden engellilerin rahat kullanabileceği bir bina tahsil edilmesini istedi. Yapılan konuşmaların ardından tek listeyle seçime geçildi. Seçimde Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, yeniden başkanlık görevine getirildi. Başkan Işık’ın yönetiminde şu isimler yer aldı: Cengiz Evren, Kemal Er, Nevzat Güzel ve Yurdagül Us. Derneğin Denetleme Kurulu ise Mustafa Dağ, Rabia Yılmaz ve Hüseyin Yerli’den oluştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER