Başkan Karaçay, TÜRES’i ağırladı

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay, kısa süre önce görevi devralan Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) İl Temsilcisi Engin Çoban ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Başkan Karaçay, TÜRES’i ağırladı

Kısa süre önce Dursun Göçenoğlu’dan görevi devralan Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) İl Temsilcisi Engin Çoban, ilk ziyaretini Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ne (DGC) gerçekleştirdi. Çoban ve yönetim Kurulu üyelerini, DGC Başkanı Muhammet Karaçay ve Yönetim Kurulu Muhasip Üye Metin Akman ağırladı. Zıyarette Konuşan İl Temsilcisi Çoban, “Yeni yönetim olarak, tüm üyelerin aile olgusunda bir araya gelebilecekleri, birlik ve beraberliğin ön planda tutulduğu, yeni bir soluk kavramıyla çalışmalara devam edeceğiz. Devlet kurumlarımızın işletmeler için sunduğu avantajları, üyelerimizin en iyi, hızlı ve faydalı bir şekilde yararlanmaları için gerekli duyuru ve bilgilendirmeleri yapmak adına oluşturduğumuz birimler aracılığıyla koordineli bir şekilde tüm üyelerimize aktaracağız” dedi.

“TÜRES’E BAŞARILAR DİLERİM"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DGC Başkanı Muhammet Karaçay, “Sivil toplum kuruluşları günümüzde büyük bir sorumluluk üstleniyor. Zor bir pandemi sürecinden geçiyoruz. Ülke olarak bu süreci en az zararla atlatmaya çalışıyoruz. TÜRES’e de çalışmalarında başarılar dilerim” diye konuştu.

TÜRES’İN YENİ YÖNETİMİ

TÜRES İl Temsilcisi Engin Çoban’ın yönetiminde şu isimler yer aldı: Temsilci Yardımcısı Hasan Hüseyin Yüksektepe, Yönetim Kurulu üyeleri; Abdullah Tatar, Gamze Sevgi, Ramazan Dağ, Olcay Solbaş, İstemihan Koloğlu, Burak Alan, M. Ali Durgut ve İsmail Karaca. TÜRES İl Temsilciliğinin Danışma Kurulu Üyeleri ise Uğur Küçük ile Bekir Çakır’dan oluşuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER