Başkan Keçeci’den teşekkür

Denizli Sanayi Odası’nın (DSO) yeni hizmet binasında canlı olarak yayınlanan ‘Haftaya Bakış’ programına katılan DSO Başkanı Müjdat keçeci, binanın yapım aşamasında destekte bulunan aralarında Akça Hazır Beton’un da bulunduğu firma ve isimlere teşekkür etti.

Başkan Keçeci’den teşekkür

Denizli Sanayi Odası (DSO), kent sanayicisinin 16 yıllık hayalini gerçekleştirerek yeni hizmet binasının açılışını geçekleştirdi. DRT ekranlarının vazgeçilmez programı ‘Haftaya Bakış’ programı, naklen olarak, yeni hizmet binasında yaptı. İrfan Atasoy tarafından hazırlanıp sunulan programda konuşa DSO Başkanı Müjdat keçeci, yeni binanın yapım aşamasında birçok kurum ve isimlerden destek aldıklarını ifade etti. Yeni hizmet binasının yapılmasına katkı sağlayanlara teşekkür eden başkan Keçeci; “Bu işleri yaparken biz, çevreden o kadar çok destek aldık ki. Büyükşehir Belediyesi şimdiye kadar gerçekten hep elimizden tuttu. Mesela AYDEM. Bir trafo sorunum oldu. Ahmet Bey, bizim hayal etmediğimiz güzellikleri sağladı. Bunlar bizi etkileyen şeyler. Arkadaşlarımızı teşekkür ediyoruz. Bu kurumlar bize can alıcı destekler verdi. Bugün AYDEM’in trafo işindeki hizmetini, elektrik işini tek başlarına bizim için çözdüler. Bizimle birlikte çözdüler. Bütün burada yapılacak binaların da ihtiyacını bizimle birlikte çözdüler. Onlara da teşekkür ederim” diye konuştu.

UZUN VADELİ BİR HİZMET BİNASI YAPTIK

Yeni binayı; düşünerek, hesap ederek ve araştırarak yaptıklarını ifade eden Başkan Keçeci, şunları kaydetti: “Dolayısıyla ihtiyaçlar hemen yarın bitmeyecek. Uzun vadeli bir hizmet binası yaptık. Müstakil İş Adamları Derneği ziyaret etti. Bankalar ziyaret ediyor. Her banka bizim konferans salonumuzda kurumlarının toplantılarını yapmak için bizden talep ediyorlar. Bizden talep etmelerine gerek yok, biz bunlara açtık. ‘Burası bizim değil, Denizli’nin’ diye söylüyoruz. Bu binada gerçekten emeğim geçti. İdeallerimiz için hayal kurduk. Meclis, Meclis Toplantı Salonumuzun adını benim adımı verdi. Bu benim için çok hassas bir olaydı. Hem mutlu oldum hem de sevindim. Arkadaşlarıma bu noktada teşekkür ettim. Herkesin ve Denizli’nin her şeyi olan organize sanayi bölgemizin gerçek mimarı Feridun Alpat’tır. Hayatını orada verdi. Bugün benim teşekkür ettiğim arkadaş gurubuna o öyle teşekkür edememiştir. İnanıyorum çevresinde yoktu. Dolayısıyla konferans salonumuzun ismini de Feridun Alpat Konferans Salonu ismini koyduk. Burası bunları anımsayacaktır.”

BİNANIN YAPILMASINA KATKI SUNANLAR

Yeni hizmet binasının oluşumuna katkı sunanları unutmayan DSO Yönetim, onlar için binada özel bölüm ayırdı. Özel levha üzerine isimleri yazdıran DSO, levhayı binanın giriş katıla astı. Denizli’ye kazandırılan modern ve yeni hizmet binasının oluşuma katkı sunanlar şunlar: TOBB, Erdem Mermer, Çelikkol Petrol, Vestel, Başaranlar İnşaat, Özçınar Mermer, Akça Hazır Beton, İbrahim Kocaer, Müjdat Keçeci, Mehmet Tosunoğlu, Hasan Kasapoğlu, İ. Okan Konyalıoğlu, Ali Fuat Özel, Mehmet Gökşin, Rıza Akça, Ceyhan Sardanlı, T. Önder Karalp, Aykan Doğrar, Ali Cillov, Kemal Filiz, Samet Tunay Gündüz, Güven Dokumacı, Osman Uğurlu, Baha Abalıoğlu, Derya Baltalı, Mustafa Seylan, Kadir Ozansoy, Mustafa Çarktı, Muammer Çaputçu, Ekrem Ateş, Cihat Kaydıhan, Abdülcelil Kılınç, Selim Yaymanoğlu, Efraim Duman, Enis Emre Boz, Mehmet Yücel Bayram, Sedat Erikoğlu, Yasin İpek, Ümit Çalışkan, Cemal Gürsel Özdemir, Kemal Sözkesen, Kemal Caner, Hasan Serkan Taşevli, Mehmet Sarı, Yavuz Perçin, Coşkun Kaya, Fehmi Zora, Tahir Örikli, Gültekin Okay Salgar, Muammer Akçay, Mehmet Kavaklıoğlu, Yasin Tokat, Mustafa Kaynak, İrfan Duman, Mehmet Çalışkan, İsmail Hakkı Gerelioğlu, Fatih Akın, Faruk İnceoğlu, İsmail İnceoğlu, Vedat Erikoğlu,

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER