Başkan Kepenek göreve başladı

Kovid-19 testi pozitif çıkan ve karantina sürecinde uygulanan tedaviyle virüsü yenen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, tedavisinin ardından sağlıklı bir şekilde görevinin başına döndü. Başkan Kepenek, “Korona virüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir. Dikkatli olursak bu illetten hep birlikte kurtulacağımıza inanıyorum” dedi.

Başkan Kepenek göreve başladı

Bir süre önce halsizlik şikâyetleri üzerine Kovid-19 testi yaptırdıktan sonra testi pozitif çıkan Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, korona virüsü yenerek yeniden sağlığına kavuştu. 15 günlük tedavi ve karantinanın Başkan Kepenek, tekrar görevinin başına döndü. Sağlığına kavuştuğu ilk gün yeniden mesaisine başlayan Başkan Kepenek, ayağının tozuyla belediyenin saha çalışmalarını yerinde inceledi. İlk olarak Honaz Belediyesi Kapalı Pazaryeri inşaatını ziyaret eden Başkan Kepenek, sonrasında ise Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Bağarası Mevkii’nde yürütülen kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını ve Haydar Mahallesi’nde devam eden taş duvar yapım çalışmalarını inceleyerek, birim müdürlerinden ve teknik ekipten bilgiler aldı.

“KORONA VİRÜS, ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİL”

Sağlık durumunun iyi olduğunu aktaran Başkan Kepenek, “Yakalanmış olduğumuz Kovid-19 hastalığını çok şükür atlattık. 15 günlük korona virüs mücadelesinden sonra testlerimizin negatif çıkmasıyla birlikte tekrardan görevimize başladık. Sağlığım çok şükür iyi. Halkıma hizmet etmek için yeniden görevimin başındayım. Bu süreçte halkımızdan her ne kadar uzak kalmak zorunda olsam da belediyecilik hizmetimiz aksamadan devam etti. Bunları karantinada olduğum dönemde bizzat takip ettim. Ekiplerimizle birlikte eskiden olduğu gibi yine canla başla ilçemizi en iyi seviyelere taşımak için gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Bu süreçte dualarını esirgemeyen gerek telefonla arayarak, gerekse sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten bütün herkese şükranlarımı sunarım. Rabbim şifa bekleyen tüm hastalarımıza şifalar versin” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER