Başkan Kepenek 'Honaz 2020’ kitabını tanıttı

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçenin tarihinin, kültürünün, mahallelerinin, güzelliklerinin yer aldığı ‘Honaz 2020’ kitabını Denizli Büyükşehir Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı’nda tanıttı.

Başkan Kepenek 'Honaz 2020’ kitabını tanıttı

Honaz Belediyesi tarafından ilçenin tarihinin, kültürünün, mahallelerinin, güzelliklerinin tanıtıldığı kitabın dağıtım çalışmaları devam ediyor. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ‘Honaz 2020’ adı verilen kitabı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı’nda tanıttı.

Kitabı, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başta olmak üzere tüm meclis üyelerine hediye eden Başkan Kepenek, ilçenin tanıtımı için her alanda çalıştıklarını kaydetti. Başkan Kepenek, “Honazımızın tarihini, kültürünü, tarımını ve diğer tüm özelliklerinin tanıttığımız bu kitap 3 aylık bir emeğin ürünü. İlçemizi her haliyle tanıttığımız bu kitabı ilçedeki tüm esnaflara, okullara, kamu kuruluşlarına, odalara dağıtıyoruz. Bu meclisin bir paydaşı olarak sizlere bu kitabı vermekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kitap için teşekkür ederek emeği geçenleri tebrik etti. Meclis üyeleri de kitap hediyesinden dolayı Başkan Kepenek’e teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211