Başkan Kepenek'ten şampiyon sporcuya destek

Honaz Belediyesi, Karma Dövüş Sanatları (MMA) dalında Türkiye’yi ve Honaz’ı ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarı ile temsil eden Honazlı sporcu İbrahim Aladinov’a destek çıktı.

Başkan Kepenek'ten şampiyon sporcuya destek

26 Şubat 2022 tarihinde Bursa’da gerçekleşecek müsabaka öncesi Ahıskalı Karma Dövüş Sanatları (MMA) sporcusu İbrahim Aladinov’u kabul eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Aladinov’un yol ve konaklama masraflarının Honaz Belediyesi tarafından karşılanacağını belirtti. Aladinov’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kepenek, genç sporcuya destek olacaklarını açıkladı. Başkan Kepenek; “Ülkemizi ve Honazımızı çeşitli turnuvalarda başarı ile temsil eden, 3 Türkiye Şampiyonluğu, 1 Dünya Şampiyonluğu ve Ukrayna Amatör Şampiyonluğu buluna genç sporcumuz İbrahim Aladinov, Bursa’da düzenlenecek müsabaka öncesi bizleri ziyaret etti. Karma Dövüş Sanatları gibi zor ve emek isteyen bir spor dalında ilçemizi ve ülkemizi temsil eden genç kardeşimize müsabaka için bizler belediye olarak destek olacağız. 26 Şubat 2022 Cumartesi Günü karşılaşacağı Afganistanlı Ahmad Faiz Sharifi karşısında galip gelerek altın madalyayı ve kemeri ilçemize getireceğinden şüphemiz yok. Kendisine başarılar diliyor, sakatlıksız bir müsabaka temenni ediyorum. Farklı branşlarda ilçemizi temsil eden sporcu ve takımlarımıza desteğimiz her zaman sürecek” diye konuştu.

“MADALYA İLE DÖNECEĞİM"

Başkan Kepenek’in gerçekleşecek müsabaka için gerekli desteği sağlayacağını açıklamasının ardından İbrahim Aladinov; “Bu müsabaka ilçemi ve ülkemi temsil edebilmem için çok önemliydi. Sayın Başkanımıza bizlere sağladığı imkân ve destek için bir sporcu ve Honazlı olarak çok teşekkür ediyorum. Kendisine söz verdim. İnşallah müsabakayı kazanıp elde edeceğim madalya ile birlikte tekrar Başkanımızı ziyaret edeceğim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER