Başkan Kepenek’in gurur günü

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ve eşi Kalbiye Kepenek'in 24 yaşındaki oğulları Göksel Kepenek, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Teknoloji Fakültesi’ni üçüncülükle, Biyomedikal Mühendisliği’ni de ikincilikle tamamlayarak, okulundan mezun oldu.

Başkan Kepenek’in gurur günü

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in doğuştan cam kemik (Osteogenezis imperfekta) hastası olan 24 yaşındaki oğlu Göksel Kepenek, düzenlenen törenle okulundan mezun oldu.

Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Fakültesi’ni üçüncülükle, Biyomedikal Mühendisliği’ni ikincilikle tamamlayarak mezun olan Göksel Kepenek’i bu önemli gününde babası Başkan Kepenek ve annesi Kalbiye Kepenek’te yalnız bırakmadı.

Oğullarının mezuniyet törenine katılan ve elde ettiği dereceleriyle gurur duyan Başkan Kepenek; “Doğuştan Cam Kemik (Osteogenezis imperfekta) hastası olan oğlumuz hiçbir zaman hayattan kopmadı ve bizleri hep gururlandırdı. Bugün de oğlumuzun bölümlerini dereceyle bitirmesinden onur duyduk” dedi. Anne Kalbiye Kepenek; “Oğlumuzun her zaman yanında olan başta eşim olmak üzere Pamukkale Üniversitesi’nin değerli öğretim görevlilerine, idari personeline ve oğlumuzun kıymetli arkadaşlarına sonsuz teşekkürler ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER